To nechceš! přehled

To nechceš! https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494678/bmid_to-nechces-Ry9-494678.jpg 5 8 8

To nechceš!: a na svatbě tuplem ne: s lehkou příchutí hantecu. Noční můry všech nevěst na jednom místě. Svatba optikou profesionálního hudebníka. Co všechno se může pokazit na svatebním obřadu a na svatební oslavě? Vyprávění vysloužilého muzikanta Honzy Žanka Hlaváčka, který hrál a zpíval na stovkách svateb v průběhu čtyřiceti let. Jsou tu příběhy skutečných lidí v reálných kulisách, co režíroval sám život. Někdy úsměvné, jindy až s nádechem hororu, tedy alespoň z pohledu nevěst a všech zúčastněných, hudebníka nevyjímaje. Příběhy lidí, z nichž mnozí, vzdor tomu, co prožili, zůstali i nadále spolu, což je důkazem toho, že láska je mocná čarodějka. Publikace s lehkým oparem hantecu je určena nejen čtenářům se smyslem pro humor, ale především všem budoucím nevěstám a ženichům, kterým prozradí, na co se mají ve svůj den D připravit. Žádná realita je pak už nemůže ničím překvapit. To vše na bezmála dvou stech stránkách se skvělými ilustracemi Libora Machaty. Chceš-li být připraven na všechno, pak „To nechceš!“ chceš!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize To nechceš!. Přihlašte se a napište ho.

Doubravka1975
12.05.2024 5 z 5

Skvělé, krátké skutečné příběhy skutečných lidí, vyprávěné s lehkým oparem hantecu, vysloužilým muzikantem Honzou Žankem Hlaváčkem, který hrál a zpíval na stovkách svateb v průběhu 40.let
Pěkné ilustrace Libora Machaty

Květ
29.02.2024 3 z 5

Knížečka humorných příběhů, které se (prý) opravdu staly muzikantovi, který hrává na svatbách. Ve velké míře je psána hantecem, což mi z počátku vadilo, než jsem si zvykla. Některé stórky jsou vtipné, úsměvné, jiné méně. Přiznám se, že jsem čekala, že se budu bavit víc, ale na papíře leccos nevyzní tak, jako ve skutečnosti. Protože jinak jsem schopná se smát každé blbině :)

čef
24.02.2024 5 z 5

Tak jsem se pěkně nasmál, opravdové příběhy ze života jsou vždy zajímavé. Zejména pokud jsou vyprávěny originálně v nářečí Brna a týkají se svateb, tak jsou naprosto fantastické. Lidičky jsou tedy tak opravdově pitomé, nasáklé alkoholem a provádějící takové blbosti, že tomu nejde odolat. Autor měl asi pěkný život mezi všemi těmi událostmi a s nadáním všechno tohle nám předat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha To nechceš! v seznamech