Tolkien a jeho čarovný svet přehled

Tolkien a jeho čarovný svet
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102577/bmid_tolkien-a-jeho-carovny-svet-o8H-102577.jpg 4 29 29

Pri listovaní v tejto knihe objavíte zázračný rozprávkový svet obývaný podivuhodnými bytosťami. Navštívte Stredozem, šíru krajinu oplývajúcu zázrakmi a podivuhodnými príbehmi, ktoré vymyslel vynikajúci anglický rozprávač J. R. R.Tolkien. Dozviete sa, ako sa z hobita Sméagolda stala strašidelná bytosť Gloch, prečítate si o drakovi Smaugovi aj o medveďom mužovi Grizlovi. Nechajte sa očariť Tolkienovým rozprávkovým svetom!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tolkien a jeho čarovný svet. Přihlašte se a napište ho.

mayhem993
14.05.2022 3 z 5

Na první pohled pěkný, avšak dutý úvod do Tolkienova universa pro děti. Vzorek Gandalfova roucha je TOP!!!
Verdikt: Tohle bylo i na dětskou knihu rouhání!

Jenny055
26.12.2021 4 z 5

Kniha naozaj krásna, kopec informácií, ktoré fanúšikovia Pána prsteňov a Hobita veľmi ocenia. Ja som videla všetky filmy v češtine, ktoré ma hneď chytili a potom som sa už nemohla stotožniť so slovenským prekladom. A túto knihu som dostala v slovenskom jazyku (veď ako inak). Nemyslím, že slovenský preklad je zlý, ale my Čechoslováci si musíme vybrať pri "sérii" jeden jazyk, inak je to bieda. Stalo sa mi to aj pri Harry Potterovi.

Annkag
15.04.2018 3 z 5

Spracovanie formou detskej obrázkovej encyklopedie,zaujimave ilustracie.Jednoduchost textu a nove informacie,ktore nam v inych dielech Tolkiena možno unikli.Ešteže som tak hodná že ma takýmto skvostom Ježíšek obdaroval :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tolkien a jeho čarovný svet v seznamech

v dalších seznamech4x