Továrna na debilno přehled

Továrna na debilno https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/363123/mid_tovarna-na-debilno-s68-363123.jpg 4 175 175

Továrna na debilno série

Satirický román s kolážemi. Román Továrna na debilno mapuje putování jednoho člověka marastem mediálního masírování a ovlivňování veřejného mínění. „Náš román si bere na paškál převážně politiky a média, respektive jejich dopad na lidi a schopnost jimi manipulovat,“ uvádí autor textu Landsman. Podle autorů bude mít dílo sociální přesah a bude obsahovat spoustu metafor a jinotajů, se kterými si však český fanoušek hbitě poradí. "Křetínský prodal SPARTU KLDR. USA vyslalo k Letné letadlovou loď a hrozí sankcemi".... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Továrna na debilno. Přihlašte se a napište ho.

Pablo7
13.03.2023 3 z 5

Přečteno více než pět let po vydání, takže některé kauzy si už tak nepamatuji. Základem je příběh, kde se snaží v ústavu udělat z člověka debila, tím že mu dávají číst debilní noviny. Úryvky z nich tvoří další část knihy. Vše je doplněno kolážemi TMBK. Párkrát jsem se zasmál, ale nemůžu říct, že jde o nějakou nezapomenutelnou knihu. Trochu mi také vadilo hodně malé písmo.

Milosz
08.12.2022 4 z 5

Román o tom, jak alternativní média dělají z lidí debily. Něco jako Růže pro Algernon naruby.

madem
23.08.2022 4 z 5

Knížku jsem četla po 5 letech od vydání. Některé kauzy si vůbec už nepamatuji, jiné jen lehce. Přesto mě kniha oslovila. Články byly výborné. Fakt jsem se nasmála. Mrzel mě příběh Antonína, tak nějak vyšuměl. Škoda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Továrna na debilno v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech1x