Tři muži na Titaniku přehled

Tři muži na Titaniku https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491920/bmid_tri-muzi-na-titaniku-w9s-491920.jpeg 4 20 20

Píše se 10. duben 1912 a z přístavu v Southamptonu vyplouvá na svou první a poslední plavbu Titanic. Na jeho palubě se nachází britský policejní detektiv Sanders, který má téměř nesplnitelný úkol: mezi stovkami cestujících první třídy se má pokusit identifikovat hledaného zločince. Protože ještě na moři nikdy nebyl a ve společnosti smetánky v první třídě se cítí poněkud nejistý, dá ho kapitán Smith, jehož podpoře se Sanders těší, seznámit se scestovalým badatelem Cedrikem, který se Sandersovi stane vítaným pomocníkem. Tito dva muži začnou pátrat po tom třetím – vrahovi z irských Long Meadows. Příběhu dodává na poutavosti Cedrikovo líčení jeho cest do různých koutů světa.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tři muži na Titaniku. Přihlašte se a napište ho.

PetaZ
02.12.2023 3 z 5

2.5 z 5.. Kniha co sejde z oci, sejde z mysli.. Jevilo se to slibně, ale nakonec to teda zadna hitparada nebyla..

PetraDD
11.09.2023 4 z 5

Super, mam rada knizky o Titaniku a detektivni zapletka byla jen plus a ten konec :)
Hvezdicku ubiram za nekdy az zdlouhave pasaze Cedricovych dopisu..

Renike
11.06.2023 4 z 5

Knihy o Titanicu mám ráda, protože se vždy dozvím nová fakta. Co se týče fikce a detektivního děje, nějak jsem už tušila ten konec, no ne to potopení :), ale odhalení vraha. Celkově byla knížka zajímavá.

Vychází Rod nebes a dechu, Pavouk a další knižní novinky (42. týden)

16.10.2022

Kniha Tři muži na Titaniku v seznamech