Tři v kruhu přehled

Tři v kruhu
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180236/mid_tri-v-kruhu-HaS-180236.jpg 3 50 50

Psychologický román s detektivní zápletkou. Ovdovělá Mariana žije se svým nevlastním desetiletým synem v malém moravském městě. Cítí výčitky svědomí za tragickou smrt svého manžela Janka, protože si myslí, že k ní nevědomky přispěla i ona. Život jí plyne v únavném stereotypu až do chvíle, kdy ji navštíví její bývalý snoubenec Milan, kterého kvůli Jankovi opustila. Činorodý právník Milan je zděšený Marianiným psychickým stavem a začne pátrat v minulosti jejího zemřelého manžela, neboť tuší, že tam je klíč ke všem problémům.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tři v kruhu. Přihlašte se a napište ho.

jarkaska
22.09.2023 3 z 5

Kniha se četla rychle, přečteno za dva večery. Ale neurazí, nenadchne. Někdy zkusím ještě jinou.

Kanimůra2
29.06.2023 3 z 5

Nějak se nemůžu rozhodnout. Nápad na sepsání knihy je zajímavý. Ale něco mi na to vadilo. Jen se nemůžu rozhodnout co. Určitě jsem četla od paní autorky mnohem lepší knihy

Amneris
11.05.2023 3 z 5

Kniha byla celkem čtivá, ale pořád jsem měla pocit, že je celý příběh takový nedotažený. Autorka má rozhodně lepší knihy, tuto hodnotím jako průměrnou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tři v kruhu v seznamech

v Právě čtených1x