V zemi bílého oblaku přehled

V zemi bílého oblaku https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46870/bmid_tridilna-saga-z-noveho-zelandu-v-ze-a1Q-46870.jpg 5 275 275

1. díl rodinné ságy z Nového Zélandu. Dvě mladé ženy se vydávají na dlouhou plavbu. Na Novém Zélandu je čeká zcela nový život a budoucí manželé, o nichž téměř nic nevědí. Sedmnáctiletá šlechtična Gwyneira se má provdat za syna bohatého „ovčího barona“ a o deset let starší guvernantka Helen za farmáře. Jejich nová vlast je jim vylíčena jako ráj na zemi. Naleznou na druhém konci světa štěstí a lásku?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Knižní klub

Im Land der weisen Wolke , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V zemi bílého oblaku. Přihlašte se a napište ho.

archivářka115
29.02.2024 4 z 5

Čtivá, romantická sága z Nového Zélandu. Popis přírody je tak přitažlivý, že bych se tam hned jela podívat.
Nevím, jestli bych si chtěla přečíst další díly, abych nebyla zklamaná.

maryska09
09.11.2023 4 z 5

Dobře napsaný, poutavý příběh, ať už svou dobou nebo místem děje. Kniha je obsáhlá, přesto nenudí a čtenář se s ní nerad loučí. Doporučuji všem milovníkům dobrého příběhu, romantiky a krásné přírody

Szilvia1
27.10.2023 5 z 5

První díl Novozélandské ságy je krásný i když někdy ty situace nebyly moc krásné.Tahle sága se muže číst i víckrát,vždy to bude krásný Příběh.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V zemi bílého oblaku v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x