Třináctá hodina přehled

Třináctá hodina
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172519/bmid_trinacta-hodina-172519.jpg 3 39 39

Antologii Třináctá hodina sestavil Honza Vojtíšek. Antologie povídek současného českého a polského horroru v jeho různých polohách. Duchové, posedlá auta, maniaci, šílení vědci, čarodějnice, krev, bolest, kouzla, čáry, divy, opravdu zvláštní způsob zabezpečení vlastního domu, podivné sny, ještě podivnější zážitky a nejpodivnější mysl. Šest českých povídek od známých i začínajících autorů a autorek. Sedm polských povídek od předních autorů žánru. Kniha vyšla jako bezplatná samostatná příloha sedmého čísla časopisu Howard.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Třináctá hodina. Přihlašte se a napište ho.

Ryšava
03.05.2024 1 z 5

Ufff.... konečně dočtené... byla to hrůza. Představa o hovorech mám jinou. Hodně nechutností a úplné blbosti. Jediná povídka se mi líbila a to byla PROKLETÝ LOVEC a jako jediná byla hororová

Holanka
18.01.2024 1 z 5

Nenapadá mě nic kladného, co bych o této knize řekla. U některých povídek jsem ani neměla pocit, že čtu horor, ale spíše něco zvrhlého a nechutného. Měla jsem problémy knihu dočíst.

marcus0379
18.04.2020 odpad!

absolutně nezajímavé

Knižní novinky (4. - 11. 9.)

02.09.2013

Kniha Třináctá hodina v seznamech