Krysta přehled

Krysta
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510899/bmid_krysta-UE0-510899.jpg 5 46 46

Trujkunt série

Major ostravské kriminálky Roman Saran rehabilituje poté, co jej při každodenním ranním běhu přepadli dva neznámí muži a zlámali mu ruku. Z nudy se své přítelkyni Lence rozhodne pomoci najít kamarádku Krystu – spolužačku, která se dle svého facebookového profilu vdala za Novozélanďana a žije na Korfu. Když se ji však Lenka rozhodne navštívit, Krysta profil zruší a jako by zmizela ze světa. Saran navíc zjistí, že fotky, které na něm sdílela, jsou podvržené. Záhady se na sebe vrší a Saranovi nezbývá než do celého problému zasvětit svůj tým. Celá temná historie zvolna začíná vyplouvat na povrch…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krysta. Přihlašte se a napište ho.

evajs.evajsek
23.05.2024 5 z 5

Souhlas s komentářem níže. Kvalitní česká - moravskoslezská detektivní série. Specifické vykreslení prostředí i postav. Jsem zvědavá na další pokračování.

DaveBook
23.05.2024 5 z 5

Výborná série, moje krevní skupina. A od českého autora!
Příběh napínavě plyne, všechno to tak dobře do sebe zapadá.
Autorovu sérii doporučuji všem, kdo hledají kvalitní českou detektivku.

ostranka
08.05.2024 5 z 5

Pátý major Saran je stejně čtivý jako ti předchozí, ne-li víc. Pátrání po spolužačce Saranovy přítelkyně je napínavé od začátku do konce, příběh má spád a hezky se rozvíjí. Krátké věty mi vyhovují, dialogy odpovídají nátuře místních obyvatel, včetně peprných výrazů. O opevnění Šance, které hraje důležitou roli, jsem vůbec netušila, takže díky i za tip na výlet.

Zatmění, Řeka času a další knižní novinky (17. týden)

23.04.2023

Kniha Krysta v seznamech