Ty a vesmír přehled

Ty a vesmír https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537503/bmid_ty-a-vesmir-6632a8756d14d.png 5 1 1

Všetci sme cestovatelia v čase smerujúci do budúcnosti. Buďme odhodlaní. Buďme odvážni. Správajme sa k sebe láskavo a s rešpektom. Spolupracujme na tom, aby bola budúcnosť miestom, ktoré budeme chcieť navštíviť. Vedec a pedagóg Stephen Hawking sa celý život pokúšal odhaliť záhady vesmíru. Neustále si kládol mnoho otázok: Čo je čierna diera? Aký veľký je vesmír? Dá sa cestovať v čase? No existuje aj mnoho ďalších: Ako sa starať o svoju planétu? Ako sa starať jeden o druhého? Kniha Ty a vesmír inšpiruje deti, aby sa zamýšľali nad otázkami o Zemi a vesmíre, a zároveň zdôrazňuje dôležitosť spolupráce a vzájomného rešpektu.... celý text

Literatura naučná Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

You and the Universe , 2024

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ty a vesmír. Přihlašte se a napište ho.

Karcoolka2210
30.04.2024 5 z 5

Kniha plná krásnych ilustrácií, zaujímavých otázok, na niektoré z nich sú na konci knihy aj odpovede. Spoznávať vesmír a jeho záhady môžu už aj malé deti a táto kniha je pekný začiatok na tejto ceste poznania.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ty a vesmír v seznamech

Autoři knihy

Stephen William Hawking