Ty přehled

Ty https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234731/bmid_ty-65e372e3d8cd9.jpg 4 886 886

TY (You) série

Opravdová láska bolí. Já už jsem to pochopil. A ty to brzy pochopíš taky. Když Guinevere Becková vkročila do knihkupectví, kde Joe pracuje, jako by ho zasáhl blesk. Ta dívka je zosobněním všeho, co kdy chtěl: je krásná, chytrá a má v sobě více sexuální přitažlivosti než jeho nejdivočejší sny. Kvůli ní by třeba vraždil, jen aby ji získal. Guinevere to ještě neví, ale narodila se pro něj. A Joe je odhodlán udělat vše pro to, aby i ona pochopila, že oni dva tvoří dokonalý pár. Když v následujících dnech její svět rozmetá série velmi nešťastných a dosti podivných náhod, je Joe jediný, kdo jí nabídne pomoc a útěchu. Ale to není zdaleka všechno, co je své vyvolené připraven poskytnout! Je s ní i ve chvílích, kdy to jeho vyvolená netuší – dokonce i když o to ani nestojí. On přece ví nejlíp, co je pro ni dobré, a ve své velkodušnosti dokonce přehlíží i vady, které se skrývají za Guineveřinou dokonalou fasádou. Opravdová láska bolí, to už Joe pochopil, a Guinevere to brzy pochopí taky. Obsesivní vztah se začíná rozjíždět po spirále smrti... Thriller Ty je až perverzně chytrým záznamem chorobné posedlosti, při jehož čtení vám bude nejspíše poněkud úzko. Vlastně dosti úzko. Přesně jak to autorka zamýšlela.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

You , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ty. Přihlašte se a napište ho.

Sliy
15.05.2024 3 z 5

Kniha není špatná, ale asi ji ublížil překlad.
Jedna z mála situací, kdy se mi seriál líbí víc než kniha. Přijde mi to tam víc promyšlené.

Pert
13.09.2023 odpad!

Skončila jsem na začátku. Autorka uráží Dana Browna, který je rozhodně mnohem slavnější a lepší spisovatel než ona.
Joe je protivný a když se ten chlapík ohradí, on je hned debil a já nevím, co všechno a toho Browna si zaslouží.
Jako, co? Brown je četba k maturitě.

Thalin
21.02.2023 3 z 5

Do knížky jsem se pustila až po seriálu a nějak mi sedl víc. Joe je psychopat a stalker, o tom žádná. Všechno a všechny dokáže zkritizovat a zanalyzovat na základě jedné věty nebo nějakého zlozvyku a hned odvykládat jeho povrchní život. Přitom Joe sám je poměrně povrchní kritik, kterému se na každém něco nezdá. Ale ten knižní mi přišel mnohonásobně horší. Asi je to hlavně tím, že tady člověk četl o všech jeho myšlenkách a pocitech, kdežto v seriálu slyšel jen něco a zbytek měl formou obrazu. Tady jsem kolikrát nadskakovala z toho, co si o kom (hlavně o Beck) myslel a jak nad vším uvažoval. Asi to měl být záměr a z části to splnilo svůj účel. Musím uznat, že chce um čtenáře tak vyšťavit a chvilkama i otrávit. Ani Beck mě nijak nezaujala, ale ta mi jako prázdná postavička připadala už v seriálu a nechápala jsem, proč se za ní Joe tak honí. Styl psaní mi občas přišel lehce zvláštní. Někdy se to četlo samo, jindy mi to dělalo problém. Celkově ani nejsem schopná říct, jestli se mi kniha líbila nebo ne. Ale kdybych ji četla před seriálem, tak se na něj nepodívám.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ty v seznamech

v Právě čtených22x