Údolí panenek přehled

Údolí panenek https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23252/udoli-panenek-23252.jpg 4 162 162

Údolí panenek série

Modelka Anne, zpěvačka Neely, herečka Jennifer – tři krásné a úspěšné ženy v magickém světě Hollywoodu, tři skutečné hvězdy, které se setkávají v různých obdobích své kariéry, lásek i zklamání... Hollywood šedesátých let se zdá být pestrým a lákavým snem, pod jeho povrchem se však skrývá skutečný drsný svět drog, alkoholu a temných vášní. Obstojí v něm mladé ženy, nezvyklé na slávu a bohatství? Jakou úlohu sehrají jejich partneři v tomto nestálém prostředí? Tyto a další otázky si klade čtenář hned od prvních stránek, kdy ho děj tohoto skvělého románu vtáhne do sebe.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Valley of the Dolls , 1966

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Údolí panenek. Přihlašte se a napište ho.

dr.horrible
25.07.2023 4 z 5

Viem o tej knihe od detstva. Viem aj, že z toho vznikol film s Sharon Tateovou, ale mal som to za klasiku. Nečakal som, že je to naivný, ženský román a guilty pleasure. To bolo často až smiešne, jak keby princezná objavovala obyčajný svet.
Šialený brak. Šialene návykový.
A ten úchylný nárečový preklad (SK vydanie z roku 1970), ten tomu dodával ďalší rozmer.
Ej Neely, taká som rada. Ej pána. :D

Monka0901
14.07.2022 1 z 5

Kniha ma dost sklamala. Napriek zdlhavemu zaciatku ma kniha zacinala aj bavit, ale v poslednej tretine knihy som sa do citania uz musela priam nutit a koniec ma maximalne sklamal.

ErčaV.
19.08.2021 5 z 5

Kniha se mi dobře četla, děj nebyl nějak přitažený za vlasy, ale svým způsobem to bylo místy dost napínavé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Údolí panenek v seznamech

v Právě čtených4x