Úplná prázdnota přehled

Úplná prázdnota https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15499/bmid_uplna-prazdnota-15499.png 4 122 122

Autorka sleduje život mladého začínajícího narkomana, stále závislejšího na pervitinu a jeho zoufalý boj se sebou i s okolním světem. Podaří se Tomášovi najít oporu a porozumění ve své rodině, anebo ho závislost stáhne až na samé dno? "Tohle je tma a na konci je světlo. Je to vlastně něco jako prázdno ve mně. Je to moje duše, v který je úplná prázdnota, ale někde na konci je snad kousek naděje."... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Úplná prázdnota. Přihlašte se a napište ho.

Varjohukka
14.09.2023 5 z 5

Tahle kniha na mě tehdy v době puberty velmi zapůsobila, stejně jako My děti ze stanice ZOO.

uzivatel83509
13.06.2023 5 z 5

Konečně jsem asi našla knihu, která mě, v mých cca 19 letech, chytla za srdce... díky ti, databáze knih :-)
Četla jsem 1x, ale knihu bych si ráda přečetla znovu i po letech, protože z těch mnoha knih, které jsem v té době četla, mi tahle utkvěla v paměti.. i když teď čtu úplně jiný žánr, kniha tenkrát ve mě něco zanechala, určitě doporučuji mladé generaci :-)

zannettka4639
28.05.2021 5 z 5

Četla jsem zhruba 5x a stále mě neomrzela, teď se jí už delší dobu snažím sehnat, ale marně, můžete mi poradit nějaký e-shop?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Úplná prázdnota v seznamech

v Právě čtených2x