Úplně cizí lidé přehled

Úplně cizí lidé https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413607/bmid_uplne-cizi-lide-6kx-413607.jpg 4 867 867

Novinka autorky světových bestsellerů Sedmilhářky a Manželovo tajemství! Tříčlenná rodina, manželský pár, dva nezadaní muži a dvě rozvedené ženy – ti všichni se scházejí na desetidenním léčebném pobytu v luxusních lázních uprostřed pustiny. Důvody, které sem tyto navzájem úplně cizí lidi přivedly, jsou stejně rozmanité jako oni: nejrůznější tělesné neduhy, psychické bloky, duševní vyčerpání… stačí si jen vybrat. Jsou však na správném místě? Na stránkách TripAdvisoru totiž na tohle zařízení jedni pějí ódy a slibují od něj zázraky, zatímco druzí před ním důrazně varují, a našich devět nových hostů hned po příjezdu zjišťuje, že některé zdejší léčebné postupy jsou přinejmenším hodně netradiční…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Nine perfect strangers , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Úplně cizí lidé. Přihlašte se a napište ho.

li-li-nka
31.03.2024 5 z 5

Moc hezky psaná a čtivá knížka autorky. Teda zažraná jsem do ní byla až je Máša sjela drogama.
Akorát jedna chyba autorce, celou dobu neměla Jessica na sobě makeup, ale v některé z posledních kapitol, když tam byli ještě zavření si smyla rukou makeup. To mě docela pobavilo. Že by ji tam Máša šoupla líčení? Nebo byla tak mimo, že nevěděla, že je nalíčená? Lol

bekule
21.02.2024 2 z 5

Druhý pokus s autorkou a opět nudná zdlouhavá četba.

netopýrek1985
19.02.2024 4 z 5

No nejdříve. Jsem se nemohla nějak začíst, ale jak jsem se prokousávala dál tak to bylo lepší a lepší. Docela zajímavý příběh.

Knižní novinky (45. týden)

03.11.2019

Knižní novinky (42. týden)

14.10.2019

Jen ten, kdo se někdy bál, že přijde o všechno, dokáže cítit skutečnou vděčnost, za to, co má.

Kniha Úplně cizí lidé v seznamech

v Právě čtených22x
v Přečtených1 242x