Urozená svatba / Dědic trůnu přehled

Urozená svatba / Dědic trůnu
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220216/bmid_urozena-svatba-dedic-trunu-hg2-220216.jpg 4 23 23

Urozená svatba Novozélanďanka Abby chtěla jenom splnit slib daný umírající přítelkyni, dácké princezně, a ochránit její dítě před jeho bezcitným strýcem, princem Caelanem … Když ale Abby po čtyřech letech Caelana znovu uviděla, neměla vůbec pocit, že je tak špatný, jak se domnívala! To on, si o ní - o ženě, která unesla jeho synovce, - myslel jen to nejhorší. A přesto před ni předstoupil s nečekaným návrhem… Dědic trůnu Angličanka Lizzy má něco po čem Rico, sanlucenzský princ, touží. Adoptovala totiž následníka trůnu tohoto knížectví. Lizzy pro svého chlapečka udělá cokoliv! Když Rico požaduje jejich formální sňatek, kývne na to. Zůstane jejich manželství jen na papíře?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Royal Baby Bargain / Royally Bedded, Regally Wedded

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Urozená svatba / Dědic trůnu. Přihlašte se a napište ho.

mates112
30.07.2020

Dědic trůnu - pohádka na dobrou noc. Příjemně napsané, ale asi bych doporučila tak dívkám páté-šesté třídy nebo pro toho, kdo rád sní. K vodě na jedno odpoledne je to fajn.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Urozená svatba / Dědic trůnu v seznamech

v dalších seznamech3x