Utajená sestra přehled

Utajená sestra https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356460/bmid_utajena-sestra-UVp-356460.jpg 4 378 378

Riley MacPhersonová prožila celý dosavadní život v domnění, že její starší sestra Lisa spáchala před lety sebevraždu a utopila se. O dvacet let později, když se Riley probírá pozůstalostí po zesnulém otci, najde důkazy svědčící o tom, že sestra je naživu. A žije na neznámém místě s novou identitou. Proč ale byla před všemi lety na útěku a co tolik tajila? A před kým? Když se Riley ponoří do pátrání hlouběji, bude muset začít přehodnocovat vše, co si o své rodině dosud myslela.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Silent Sister , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Utajená sestra. Přihlašte se a napište ho.

Címa
21.01.2024 5 z 5

Opět propracované a zajímavé téma, jen osobně bych uvítala ke konci ještě tak 30 stránek, kde by se to víc do detailu dořešilo. Bylo to na mě takový šup šup a konec. Ale opět velmi dobra kniha, velmi čtivá.

Micha-Él
14.10.2023 4 z 5

(SPOILER) Zápletka mi celou dobu připomínala jinou autorčinu knihu a stejně jako u ní jsem byla rozhodnutá dát nejvyšší hodnocení. Obsahovala zkrátka vše, co má podle mě zdařilý příběh obsahovat. Nad to (jako obvykle) skvěle napsané. Jenže pak přišel závěr a ten mi vůbec nesednul. Na Dianiných knihách mám ráda, že se pokaždé věnují určitým morálním dilematům. Tady bylo však odbyto dost rychle, chybělo mi hlubší propracování. A výsledek? Spíš nemorální. Žít ve lži mi nepřipadá správné, navíc vzhledem k množství lží v minulosti.

veronika9761
27.08.2023 5 z 5

Paradni kousek. Pribeh, kde je od vseho trochu a dohromady tvori fascinující cteni.

Knižní novinky (20.11. - 3.12.)

21.11.2017

Kniha Utajená sestra v seznamech