Útěk do samoty přehled

Útěk do samoty https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/304960/bmid_utek-do-samoty-9ag-304960.jpg 4 404 404

Krásná Denisa žije jen pro svého syna, a když po matčině smrti zdědí starý dům se zahradou na kraji poklidného městečka, rozhodne se natrvalo odstěhovat z Atlanty. Práci učitelky beztak opustila a přátele ztratila, protože věnuje veškerý čas synovi. Kyle totiž potřebuje mimořádnou péči; ve svých pěti letech nedokáže pořádně mluvit a odborníci nad jeho poruchou bezradně krčí rameny. Prostředí Edentonu neprovdané ženě prospívá, i chlapec se tu postupně začleňuje mezi vrstevníky. Jednoho dne ale za bouřky dostane Denisino auto smyk. K havárii přijíždí dobrovolný hasič Taylor McAden; ještě netuší, že tato záchranná akce je jiná než ostatní a bude od něj vyžadovat mnohem víc než odvahu a neohroženost…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Rescue , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Útěk do samoty. Přihlašte se a napište ho.

Tess.96
08.03.2024 2 z 5

Sparks mě nikdy nezklamal. Vše, co napíše dokáže napsat stylem, že se od toho nemohu odtrhnout, proto by mě nikdy nenapadlo, že od něj narazím na knihu, které dám méně než tři hvězdy. Tím nechci říct, že jsem vyloženě zklamaná z téhle knihy, ale spíš mi úplně neseděl ten příběh jako takový. Přišlo mi to ploché, vůbec to nemělo žádnou hloubku jako mají jeho ostatní knihy. Místy to bylo příliš zdlouhavé a ukecané a vlastně jsem si ani neužila tu romantickou část, ta mi přišla zrychlená a nedodělaná a víc se příběh věnoval těm problémům samotným a to nebylo napsané nijak poutavě, takže jsem se spíš nudila. Možná jsem neměla tu správnou náladu a nebo už jsem od Sparkse přečetla to nejlepší a měla jsem vysoká očekávání. Nevím, ale k téhle knize se už nevrátím.

Silvisek
29.11.2023 1 z 5

No zacatek byl napinavy jak to dopadne s klukem. Ale pak me to docela zacalo nudit. Nevim. Vubec jsem to nedocetla, takze treba se casem k tomu vratim

mia.com
15.11.2023 3 z 5

Takova celkem prumerna dramaticka romantika. Zalezi asi, jak si oblibite hlavni hrdiny.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Útěk do samoty v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x