Smrt na jazyku přehled

Smrt na jazyku https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165175/bmid_smrt-na-jazyku-4c7-165175.jpg 4 66 66

Do Prahy přijíždí uprchlý římský tribun Cola di Rienzo, aby přesvědčil nejmocnějšího evropského panovníka Karla IV. o nutnosti obnovení jednotné Itálie. Římského a českého krále tato myšlenka láká, ale pražský arcibiskup Arnošt z Pardubic radí k opatrnosti. Přes jeho varování se Karel inkognito vydává do Itálie, ale nebýt jeho rádce dominikána Pavla, mohl se pro něj tento výlet stát málem osudným. Na půl roku zcela zmizí všem z očí a potácí se mezi životem a smrtí. Dokonce k němu nesmí ani jeho druhá manželka Anna Falcká. Zvlášť když ji někteří podezírají, že se krále pokusila otrávit?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrt na jazyku. Přihlašte se a napište ho.

EdaLevý
07.02.2022 5 z 5

Příjemný relax, slušný spád.

jprst
12.10.2020 4 z 5

Série nabrala spád, fabulaci a manipulaci s historickými fakty zvládá autor už téměř mistrně.

jiriburda01
19.09.2020 3 z 5

Začátek knihy a některé další kapitoly jsou velice zajímavé. Autor zde vypráví spíše historicky podložený příběh. Tento díl série mi nepřišel moc jako detektivní historický román.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrt na jazyku v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x