Ve rtěnce je olovo přehled

Ve rtěnce je olovo
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148096/ve-rtence-je-olovo-148096.jpg 4 32 32

Kniha je vlastně průvodcem organickou netoxickou kosmetikou. Autorka se rozhodla prozkoumat , co všechno ohrožuje ženy při jejich zkrášlovacích, hygienických nebo uklízecích rituálech, a napsala pro ně tohoto průvodce a rádce. Některé z uváděných značek se prodávají i u nás např. Weleda.

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Ikar (ČR)

There´s Lead in Your Lipstick , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ve rtěnce je olovo. Přihlašte se a napište ho.

Klarcoolka
17.02.2017 5 z 5

Kniha je naprosto skvělá. Doporučuji všem, kteří se zajímají o kosmetiku a zejména o její dopad na zdraví. Najdete zde i spoustu užitečných rad a dobrých receptů na výrobu domácí přírodní kosmetiky.

andyjak
27.12.2014 4 z 5

Velmi inspirativní pro všechny, co se jakkoliv zajímají o chemii, obzvláště tu člověku nebezpečnou a pro všechny, kteří chtějí začít používat domácí kosmetiku. Velmi oceňuji autorku za návody, kterými je kniha prokládána, stejně jako odkazy na obchody, kde je možné přírodní výrobky koupit (ale v Americe - pochopitelně). Některé informace je třeba brát trochu z rezervou a pídit se po pravdě dál, i tak ale doporučuji!

CharlieLN
07.12.2014 odpad!

Pro shrnutí. Všechno je špatně, ve všem jsou škodlivé složky které vyvolávají hrozné nemoci. Vlastně se nesmí nic. Pro někoho kniha může být zajímavá. Já jí ani dočíst nemohla, protože od doby, co jsem jí začala číst, jsem si podvědomě vsugerovala příznaky nemocí. Kosmetiku totiž samozřejmě používá aspoň trochu skoro každý.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ve rtěnce je olovo v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x