Vegan v kondici přehled

Vegan v kondici https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222423/bmid_vegan-v-kondici-222423.jpg 4 80 80

Brendan Brazier je kanadský sportovec, pionýr veganského stravování. Jeho publikace Vegan v kondici se stala kultovní knihou světového vegetariánského a veganského hnutí. Jeho legendární dieta Thrive pomohla celé řadě sportovců k zisku olympijských medailí. Dieta se nezaměřuje pouze na profesionální sportovce, nýbrž i na ty z nás, kteří požadují optimální zdraví a výkonnost nebo jen chtějí předcházet nemocem.... celý text

Literatura naučná Kuchařky Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Mladá fronta

Thrive: The Vegan Nutrition Guide to Optimal Performance in Sports and Life , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vegan v kondici. Přihlašte se a napište ho.

missbellatrixx
23.10.2021 5 z 5

Musím říct,že sem se dozvěděla spoustu nových informací..a užitečných:) Rozhodně doporučuju...a to i neveganům!!

Percabethka
21.10.2021 5 z 5

Výborná kniha! Autor tu nejen píše, co dělat pro udržení dlouhodobého zdraví a kondice, ale také vše logicky a dopodrobna vysvětluje - co se děje s tělem, když sníte určitou potravinu, co když moc/příliš málo sportujete a když jste ve stresu, nebo třeba proč je dobré udržovat lehce zásadité prostředí. Nebudu se řídit jeho stravovacím plánem, ale obecné informace z knihy jsou rozhodně přínosné!

DreamerX9
20.08.2021 2 z 5

Čekala jsem víc typů a rad a spíš mi to připadalo jako; "takhle se stravuju já zkuste to" jsou jiné potíže než stres i když uznávám že ta část věnovaná práci se stresem byla asi nejzajímavější. Ale v podstatě co si z toho odnáším je jen. Jezte zdravě, cpěte se ovocem a zeleninou a bude to dobrý. Co bylo fajn tak v nekterych kapotolách stravovací alternativy ale obsah potravin a co tělu přináší se dá najít i na internetu. Čekala jsem víc

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vegan v kondici v seznamech

v Právě čtených11x
v dalších seznamech2x