Velký Gatsby (komiks) přehled

Velký Gatsby (komiks)
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521761/bmid_velky-gatsby-komiks-64ed98a5d0772.png 4 15 15

Mladý milionář Jay Gatsby pořádá na vrcholu jazzového věku ve dvacátých letech dvacátého století ve svém sídle na Long Islandu nákladné večírky, ale jeho pravá osobnost zůstává tajemstvím dokonce i pro jeho souseda Nicka Carrawaye. Gatsbyho minulost - se postupně odkrývá v barevné komiksové adaptaci klasického románu F. Scotta Fitzgeralda a čtenáře vtahuje příběh plný univerzálních témat, jako je vášeň, třídní boj a snaha o dosažení amerického snu.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Gate

F. Scott Fitzgerald's The Great Gatsby: A Graphic Novel , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Velký Gatsby (komiks). Přihlašte se a napište ho.

Fortuna7
31.01.2024 4 z 5

Já tento příběh prostě zbožňuji v jakémkoliv podání. Miluju tu atmosféru, ten příběh, postavy, zápletku... Tento grafický román skvěle ukazuje důležité části příběhu, ale já jsem už narazila i na zpracování s ještě lepší grafickou podobou, proto 4/5.

Michalka98
10.01.2024 5 z 5

Velký Gatsby. Pro mě bezesporu ten největší, nejslavnější a nejlepší americký román dostal nádhernou komiksovou adaptaci. Adaptaci, která svou luxusní vizuální stránkou "přinutí" ke čtení i zarytého nečtenáře. Pete Katz odvedl skvělou práci a poskytl mi možnost podívat se na příběh zase jinýma očima. Doporučuji.
P.S. Vhodné pro maturanty.

Denny456
14.11.2023 3 z 5

Upřímně řečeno četl jsem knihu, viděl jsem film a přečetl komiks. A pořád úplně nechápu tu obrovskou popularitu příběhu. Nevadí mi nedějové (naekční) příběhy, ale tady není pro men an i to něco navíc co to nahrazuje. Tak nevím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Velký Gatsby (komiks) v seznamech

v Právě čtených1x

komiksové adaptace

2019  76%Umění války (komiksová adaptace)
2023  89%Velký Gatsby (komiks)