2010: Druhá vesmírná odysea přehled

2010: Druhá vesmírná odysea https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/1762/druha-vesmirna-odysea-1762.jpg 4 570 570

Vesmírná odysea série

Ke kosmické lodi Discovery, osamoceně plující hlubokým vesmírem od doby, co David Bowman prošel skrz mimozemskou ''Hvězdnou bránu'', se vydává nová mezinárodní expedice. Jedním z cílů výpravy je objasnění tragických událostí, které se na Discovery odehrály. Ale tím nejdůležitějším úkolem je průzkum záhadného vesmírného tělesa zcela pravidelných tvarů. Jde o přírodní úkaz nebo o výtvor mimozemské civilizace? Znamená těleso pro lidstvo hrozbu, nebo mu naopak může prospět? Vynořují se tisíce různých otázek a zodpovězení byť jen části z nich může navždy změnit chápání samé podstaty existence vesmíru a tím i budoucnost lidského druhu... ... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Alpress

2010: Odyssey Two , 1982

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 2010: Druhá vesmírná odysea. Přihlašte se a napište ho.

Timkim
23.02.2024 3 z 5

No hele, ono je to pokračování prvního dílu....filmová verze mě minula a tak jsem nevěděl do čeho jdu. Předchozí kniha se mi líbila tedy o poznání více. Tady mě bavily v podstatě jen přípravy na návrat a start jako takový. Někdo to může brát za kultovní počin, ale mě to nikterak nenadchlo. Každopádně poslechnu i další, abych věděl, jestli se vrátí. 75%

tlllk
26.11.2023 5 z 5

Pre mna najlepšia časť , dej ma hlavu a pätu a vnáša svetlo do prvej časti, ktorú možno pod vplyvom Kubrikovho filmu vnímam viac lyricky. Je samozrejme že zastúpenie mocností je poplatné roku vzniku, ale čo sa týka techniky žiadne zásadné prešlapy som si nevšimol.

Luigi1
10.11.2023 5 z 5

Tato kniha jako film s panem Třískou jsou vinikající doporučuji

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 2010: Druhá vesmírná odysea v seznamech

v Právě čtených5x