Mlhovina přehled

Mlhovina
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142712/bmid_vesmirna-pout-mlhovina-EyC-142712.jpg 4 170 170

Vesmírná pouť série

Planeta Země má nejlepší léta za sebou a vesmírem plují dva vícegenerační koráby s cílem osídlit Novou Zem. Ačkoli loď Nový obzor vyrazila na svou misi o rok dříve než Empyreum, obě se setkají ještě na cestě. A nepůjde o střet přátelský – osazenstvo Nového obzoru pod vedením despotické kapitánky Anne napadne posádku Empyrea a unese dívčí část posádky, mezi nimi i šestnáctiletou Wawerly. Příčina se brzy ozřejmí – ženy na Novém obzoru jsou neplodné… První část originální sci-fi trilogie o pouti za nadějí pro lidstvo nepostrádá napětí, milostný příběh, ale také zamyšlení nad tím, jak mohou ideologie ovládnout společnost jako celek i každého z nás.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Knižní klub

Glow , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mlhovina. Přihlašte se a napište ho.

Mantikocka
15.12.2020 1 z 5

Nic moc, je to takové ploché :(
Navíc si slečna (paní?) vůbec nedělá žádné starosti s fyzikálními zákony :(

LilyAlex
01.03.2020 3 z 5

Ne že by Mlhovina byla vyloženě špatná, ale že by mě nějak nadchla se taky říct nedá. Jediná postava, která mi byla sympatická byla Waverly, Seth a Kieran byli oba dost otravní a nijak mi nezáleželo na tom, co se s nimi stane. Celkově postavy nejsou moc dobře popsané, natož aby se nějak rozvíjely, takže je těžké si k nim vytvořit nějaký vztah. Příběh je tak trochu předvídatelný, ale aspoň je plný akce a rychle odsýpá, takže jsem se nenudila.

LenkaWal
29.09.2019 5 z 5

Super scifi. Hlavní hrdinka fakt sympatická. Trochu jsem se to ho bála, protože jsem čekala něco jiného, ale zbytečně. Zhltla jsem ji za dva večery. Mám celou sérii, takže budu pokračovat.
P.S. Ale ten další milostný trojúhelník, mě trochu zklamal. Ty nemusim. No uvidíme.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mlhovina v seznamech

v Právě čtených2x