Palec a tichá voda přehled

Palec a tichá voda https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516550/bmid_palec-a-ticha-voda-6463a6d837a58.jpg 4 34 34

Viktor Palec série

< 3. díl

U rybníka za vsí je nalezen mrtvý rybář. Jde o Emila Rybku, uzavřeného samotáře. Roky byl v invalidním důchodu a vedl nenápadný život. Záhy vyjde najevo, že zemřel násilnou smrtí, a rozjede se vyšetřování vraždy. V domě mrtvého je nalezena značná hotovost a na jeho účtu je překvapivě vysoký zůstatek. Zemřelý zřejmě vedl zcela jiný život, než se jeho sousedé domnívali.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Palec a tichá voda. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
27.02.2024 4 z 5

Výborná česká detektivka, jako celá série.
Velmi uspokojivé.

Iki1
01.01.2024 4 z 5

Pohodové čtení pro volné chvíle. Kniha patří do té nadprůměrné části produkce s názvem Původní česká detektivka. Autorka umí velmi výstižně popsat a charakterizovat jak postavy, tak i prostředí, život a vztahy na vesnici. Je pravda, že takových lidí (tichá voda břehy mele) je mezi Čechy poměrně dost. Autorka jeho konání ústy jedné z hlavních postav příliš neodsuzuje, ovšem je třeba zvolat, že to není normální. Dojel na to, ale kdo je vrahem, mi nebylo příliš jasné hodně dlouho.

rodak
28.12.2023 4 z 5

Předchozí díl se mi líbí více.Nejak mi nesedělo chování zavražděného. Že by mu to vše takhle procházelo? No neprošlo... Ale to co dělal bylo divné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Palec a tichá voda v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x