Souboj přehled

Souboj https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219588/mid_vlci-pramen-souboj-htz-219588.jpg 4 200 200

Vlčí pramen série

< 3. díl

Katelyn se od chvíle, kdy ji napadl vlk, proměnuje ve vlkodlaka. Žije ve smečce Fennerů, pro něž představuje jako vetřelce veliké nebezpečí. Když se mezi vlkodlaky rozhoří krvavý boj, Katelyn s emu marně snaží zabránit. Jediný člověk, o něhož se může opřít, je silný a spolehlivý Trick, ten však nemá o jejím tajemném životě ani tušení. První vydání.... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Alpress

Savage , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Souboj. Přihlašte se a napište ho.

Nikusscha
09.02.2023 5 z 5

Ták dočteno! Jsem spokojená, tuto teologii hodnotím pozitivně a jako taková nenáročná oddychovka je to fajn.

Medasek
10.04.2022 4 z 5

Páni. Tak takový konec jsem teda rozhodně nečekala. Překvapilo to. Nemůžu se rozhodnout jestli se mi líbil nebo právě naopak ne.
Ale jinak celá série je úžasná. A stojí za přečtení.

petusska01
21.04.2021 3 z 5

Práve táto posledná kniha mi prišla najkratšia a najrýchlejšie sa mi prečítala z celej série. Pritom mam dojem, že okrem bitiek sa tam nič nestalo, aj keď samozrejme konečne sa dospelo k rozuzleniu, len mam dojem že po tých zápletkách v predchádzajúcich dvoch knihách to prestalo gradovať a len sa to neho viezlo a motali a potom zrazu koniec. A ja som inak aj zvedavá ako to dopadlo s Kat a jej vyvoleným po tom všetkom :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Souboj v seznamech

v Právě čtených2x