Volání temnoty přehled

Volání temnoty
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530494/bmid_volani-temnoty-65aa496472687.png 4 8 8

Sbírka příběhů, které vás s napětím vtáhnou do děje a nechají s napnutým dechem vyčkávat, co se ukrývá ve stínech. Připravte se na dobrodružství, kde temnota skrývá odpovědi na otázky, jež bychom raději neměli položit. Na 175 stranách naleznete devět mysteriozních/hororových povídek a jednu báseň.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Volání temnoty. Přihlašte se a napište ho.

lucie.svobodova
03.06.2024 5 z 5

Jedná se o sbírku 9 mysteriózních / hororových povídek a jednu báseň. Jednohubka, čítající méně než 200 stran, a je to jízda! Na první pohled si většina z nás všimne skvělé obálky a proto mě velice potěšilo, že i obsah za to stojí!

Povídky mají atmosféru, emoce, jsou naplněné napětím, strachem, zvraty a nějaká ta brutální (a ne jediná) chvilka tam také je, husí kůže se objevila nejednou, takže za mě naprosto očekávání splněno .

Autor píše poutavě, vtáhne do děje i přes to, že se jedná “pouze o povídky a vyvolá ty správné emoce. Skvěle popisuje atmosféru, děj i postavy.

Takže, kdo máte rádi horory, určitě po ní sáhněte!

Knížka vyšla samonákladem, a jsem přesvědčena, že za pozornost nakladatelství by stála.

cornetka
23.04.2024 4 z 5

Povídky obvykle moc nečtu, ale když mě autor oslovil a viděla jsem tu parádní obálku, neodolala jsem. A dobře jsem udělala!

V knize najdeme devět mysteriózních a hororových povídek a jednu báseň. Obecně bych řekla, že se k nim hodí spojení “bojuj nebo uteč - přesně jak je to uvedeno v jedné povídce.

Autor umí skvěle vtáhnout do děje, vyvolat ve čtenáři emoce a vykreslit danou situaci. Všechno bylo opravdu tak reálné a zároveň děsivé. Povídky jsou plné napětí, tajemna a čtou se se zatajeným dechem. Jsem moc mile překvapena, protože mě povídky opravdu bavily a čtení jsem si užila - především ty delší se mi líbily víc.

Musím také zmínit, že autor vydal knihu svým nákladem - klobouk dolů.

GYROTOURBILLON
06.04.2024 4 z 5

Tak já se chytil na zajímavou obálku, nicméně některé příběhy byly opravdu super.
Líbil se mi hned první příběh, ale i další... Ta báseň, no nevím..
Nicméně, každý nějak začínáme, a jako první počin autora, proč ne, když už má člověk fantazií.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Volání temnoty v seznamech

Autorovy knížky