Vražda na blatech přehled

Vražda na blatech
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455377/bmid_vrazda-na-blatech-JIZ-455377.jpg 4 268 268

Kolik dívek ještě zemře, než najdou jejich vraha? Julia Schwarzová o smrti něco ví. Pracuje totiž jako forenzní specialistka na pitevně. Spolupráce s kriminální policií a objasňování násilných úmrtí jsou u ní na denním pořádku. Ráda své případy zkoumá přímo na místě činu. Když ji kriminální komisař Florian Kessler přizve k nálezu mrtvého těla mladé dívky na blatech, nezaváhá ani chvilku. Nakonec jsou poznatky z místa činu to jediné, z čeho můžou při vyšetřování vycházet. Během přepravy na pitevnu je totiž tělo dívky ukradeno. Rozběhne se pátrání, které ale místo ztracené mrtvoly odhalí další oběť. Julii vrtá hlavou podezření, že by mohlo jít o sériového vraha, přestože provedení obou vražd je rozdílné. Jediným spojením mezi případy se zdají být podivné symboly, které mají obě mrtvé vytetované na břiše. Bohužel je nalezena další mrtvá dívka a pro vyšetřovatele začíná boj s časem. Pokud nemá být obětí mnohem víc, musí pochopit, proč a jak si pachatel dívky vybírá a jaký význam pro něj mají vytetované symboly.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Mooresschwärze , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda na blatech. Přihlašte se a napište ho.

Baruska.ska
15.05.2024 4 z 5

Hezká detektivka s jednoduchou zápletkou, vyprávěná z pohledu forenzní specialistky Julie. Děj plynul lehce, přesto nutil otáčet další stránky.
Těším se na další díly.

Grety
03.04.2024 3 z 5

Ta Julie mě pěkně štvala, furt někam lezla a ani se nenazere... Alespoň, že je krásná a křehká a Florian má koho zachraňovat a okukovat. Příběh čtivý a jednoduchý.

miloslav5679
04.03.2024 5 z 5

Kniha má (neviem prečo) nižšie hodnotenie. Mne sa štýl písania páčil, jednotlivé kapitoly z pohľadu patológa, detektíva, vraha a.. Ešte niekoho. Kapitoly boli písané ako z rozprávky o tisíc a jednej noci - v polovici niečoho začala ďalšia a nútila čítať ďalej. Príbeh sa mi tiež páčil a bol dostatočne napínavý. Dostal som sa ku knihe náhodou, ale určite si další (možno ďalšie) príbehy od autorky prečítam

Knižní novinky (18. týden)

26.04.2020

Kniha Vražda na blatech v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x