Vražda v bílém přehled

Vražda v bílém https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67673/bmid_vrazda-v-bilem-6633c80837c14.png 4 96 96

Kdo by se nebál, když si má jít lehnout do nemocnice. Katie DeMaiová, mladá soudkyně má pro svůj strach hned několik důvodů - nedávno jí v nemocnici zemřeli dva blízcí lidé - otec a pak i manžel a nyní je na stopě záhadných umrtí, ke kterým v nemocnici dochází. Katie, vyšetřující soudkyně a nyní i pacientka před lékařským zákrokem, se vydává po stopě psychopatického doktora, který připravuje všechno k tomu, aby jeho lékařský zákrok nepřežila.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Baronet , Litera Bohemica

The Cradle Will Fall , 1980

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda v bílém. Přihlašte se a napište ho.

pegasek
16.03.2024 4 z 5

Cetla jsem uz vice knih od teto spisovatelky a patri k mym nejoblibenejsim,ale tahle kniha se vyrazne odlisuje stilem od knih teto spisovatelky.urcite to byla skvela kniha,ale mam rada jeji stil,ktery mi vyhovuje a tahle kniha asi nebyla ta prava pro me

konicekbily
19.04.2023 5 z 5

Autorka píše pěkné detektivky, čtu je rád a pěkně se při nich pobavím. Ale toto je promyšlené dílo - zápletka, postavy, zvyšování napětí, rozuzlení - to vše na výbornou! Nařizuji si udělat pořádek v mé evidenci přečtených knih této autorky a ještě nějakou přečíst!

čef
28.08.2022 5 z 5

Jedna z nejlepších detektivek autorky, které jsem zatím četl. Neustálé zvyšování napětí až do závěrečného vyvrcholení je asi z této knihy to nejlepší. Pachatel je také vykreslen vcelku věrohodně s ušlechtilými pohnutkami, které však jaksi nedomyslel, ale šel si důsledně za svým, ať to stojí, co to stojí. Ještě, že tu mám další nepřečtené knihy této plodné autorky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražda v bílém v seznamech

v dalších seznamech1x