Vražedná aplikace přehled

Vražedná aplikace
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231416/bmid_vrazedna-aplikace-cfd-231416.jpg 4 78 78

Nový román mistra lékařských thrillerů! Systém zdravotní péče stojí díky rozvoji informačních technologií, nanotechnologií a genomiky na prahu obrovských změn, které naprosto předefinují roli lékaře. Jejich úlohu totiž převezmou chytré telefony, jež budou schopny diagnostikovat a léčit pacienty mnohem lépe než doktor z masa a kostí. Mobilní aplikace, která to umožní, dostala jméno iDoc. První setkání radiologa Georga Wilsona s touto aplikací je ničivé – když se jednoho rána probudí, jeho snoubenka ležící vedle něj v posteli, je mrtvá. George zjistí, že se účastnila beta testu iDocu, a když zanedlouho zemře několik pacientů, které na radiologii snímkoval a jenž se onoho testu účastnili také, George se zmocní podezření. Je možné, že iDoc nějak narušují hackeři? A že se problémy s aplikací snaží zastřít americké vládní úřady? Georg se pouští do nebezpečného pátrání, které může mít fatální důsledky nejen pro něj, ale i pro nespočet dalších lidí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Cell , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražedná aplikace. Přihlašte se a napište ho.

Lily101
26.11.2022 4 z 5

Poprvé jsem u autora narazila na knihu, kde je hlavní protagonista neskutečně důvěřivý, naivní až “hloupý”(co se týče svého oboru, tak je inteligentní, ale ty lidské vztahy mu moc nejdou).

Prvních pár stran bylo skvělých, kolem padesáté strany jsem myslela, že odložím knihu (a po trápení i počínající čtecí krizi v rámci četby: “Kritický bod”, jsem tak málem učinila) a jsem ráda, že jsem to neudělala. Byl to dobrý čtenářský zážitek! A na to, jak otevřené konce nemám ráda, tak mi to nikterak nevadí. Asi to je i tím, že on tak úplně otevřený není.

pingu1
23.02.2019 4 z 5

Nemám ráda otevřené konce, ale jinak kniha skvělá. Napínavá, svižný děj, prostě Cook :-) Skoro to vypadalo jako napsané podle skutečnosti :-)

masinkas
20.10.2017 4 z 5

Vyborna kniha jako vsechny od Robina Cooka opet velmi desive predpovidajici moznou budoucnost

Připravované knižní novinky (23. 2. - 1. 3.)

22.02.2015

Kniha Vražedná aplikace v seznamech