Všechny krásné dny přehled

Všechny krásné dny https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424844/bmid_vsechny-krasne-dny-Uih-424844.png 3 47 47

Stella miluje Maxe. A Max miluje Stellu. Vždy tomu tak bylo. Ale Max Stellu zradil a tak ho, hluboce zraněná, vypudila ze svého života. A spolu s ním i svoji krabičku těch nejkrásnějších dní – dřevěnou skříňku, do které si na různé kartičky značila všechny neobyčejné okamžiky svého života. Když před ní po letech Max najednou stojí, odmítne jej. A odmítá jej tak dlouho, až náhodou narazí na starou skříňku, a všechny ty krásné dny její bývalé lásky se znovu dotknou její duše. Ale mají Stella a Max vůbec druhou šanci na lásku?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kontrast

All die Schönen Tage , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechny krásné dny. Přihlašte se a napište ho.

katerina8112
19.06.2023 1 z 5

Bohužel jsem čekala od knihy víc a vůbec mi nesedla.
Čtení bylo zbytečné dlouhé, myslím že polovina stran by stačila.
Prolínání minulosti a součastnosti mám v knihách ráda, ale tady mi to vyloženě vadilo.
Hlavní postava Max je sobecký chlapík s velice zvláštním povoláním a Stella mi přišla hrozně naivní..

Dvě hvězdičky dávám za krásnou obálku a skvělý nápad na krabičku krásných dní..

pegasek
12.06.2022 3 z 5

Na knize se mi nejvíc líbila Truhlička šťastných dní.Napad je úplně úžasný.jen příběh je trochu vleklý

medlovice
30.05.2022 3 z 5

Nalákal mě ten nádherný obal , atmosféra něčeho snového, zasněného , ztraceného .Ale moc dlouho mě čtení nebavilo , děj je líný , vleče se to , i přes dobrý nápad přílišná rozvláčnost škodí a nudí. Nedočetla jsem, nechtělo se mi.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Všechny krásné dny v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x

pro ženy vzpomínky romantika partnerské rozchody

Autorovy knížky

Julia Kaufhold