Všichni dobří lidé přehled

Všichni dobří lidé
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524134/bmid_vsichni-dobri-lide-655249c7dd63c.jpg 4 40 40

Všichni z Wakarusy si pamatují dávný případ January Jacobsové. Margot bylo tenkrát šest, stejně jako January. Už dávno žije jinde a je novinářkou, ale vždy ji pronásledoval strach, že místo ní mohla zemřít ona. Když se vydá domů, aby pomohla s péčí o strýce, je to jako návrat v čase. Wakarusa zůstala stejná: dusivá a tajnůstkářská. A pak za děsivě podobných okolností zmizí pětiletá Natalie z vedlejšího města. Všechny staré pocity se Margot vracejí a ona si přísahá, že holčičku najde a zjistí, co se před lety stalo. Jenže se zdá, že policie, rodina i zdejší obyvatelé něco skrývají. A čím hlouběji Margot pátrá, tím naráží na větší odpor. Ale o to větší je také její odhodlání konečně zjistit pravdu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

All Good People Here , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všichni dobří lidé. Přihlašte se a napište ho.

danielosbourne
08.06.2024 4 z 5

Trochu jsem se bál, zda se mi bude tahle kniha líbit, ale překvapila mě. Margot je celkem sympatická hrdinka a celý ten případ se mi zamlouval. V době, kdy jsem tuhle knihu četl, jsem měl za sebou linii několika knih, které pracovaly s podobným tématem, ale v hlavě mi nejvíce uvízla tahle.
Dost možná je to i tím, jak byla ukončená příběhová linka Margot. Doslova mi spadla čelist.

Leny68
21.05.2024 4 z 5

Moc pěkná detektivka, vraha jsem dlouho nemohla uhodnout, a bylo by to na plný počet hvězd, nebýt toho zvláštního konce.Ten mě docela zklamal.

MiskaMa
18.04.2024 4 z 5

Za mě dobrý, ale trochu mě zklamala dějová linka s Margot. Nemám ráda otevřené konce. Co si budem, čtenáři by si po všech těch peripetiích, které s ní prožili, zasloužili vědět, jak to vlastně dopadlo. 4*

Kdosi ve městě ví, co se stalo...

26.01.2024

Ostrov tajemství, Hra na schovávanou a další knižní novinky (3. týden)

14.01.2024

Kniha Všichni dobří lidé v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x