Hodnej kluk přehled

Hodnej kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/bmid_hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4 1271 1271

WAGs série

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Good Boy , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hodnej kluk. Přihlašte se a napište ho.

Majuš333
02.03.2024 5 z 5

"Víš," protáhne tichý hlas a horká ruka mi sevře rameno, "ještě máme čas nakrmit číču, než se budeme muset začít oblíkat."
Je tak blízko, že i přes můj vztek mě začne kůže mravenčit.
"Blakeu," oslovím ho tichounce.
"Ano?" vydechne mi do ucha.
"Žádnou kočku nemám."
Svůdně se zasměje, palcem mi sjede po paži. A teprve pak mi dojde, co nakrmit číču znamená.

Už dlho som sa toľko nenasmiala ako pri tejto knihe o Blakeovi :)

"Děkuju, že jsi vyzvedl babičku na letišti, Blakeu."
"To nestojí za řeč. Trochu jsme se vyděsili, když na letišti nemohli najít její kufr, ale uklidnil jsem ji. To mi jde. Že jo, babčo?" křiknu přes rameno.
"Všechno v pořádku!" potvrdí babi. "Ahoj, Cindy! Koukněme se na ty šaty. To je krajka, zlato? K matce ženicha se to hodí." A zachechtá se.
Cindy povytáhne obočí. "Blakeu, je možné, že je moje tchyně opilá?"
"No, byla trochu vystresovaná. Koupil jsem jí pár piv, zatímco chlapi z letiště hledali její kufr."
"Panebože," vydechne Cindy a vydá se k babče.

pam225
21.10.2023 2 z 5

Lehké, oddechové čtení. Plusové body za Wese a Jamieho.

Katebe
09.09.2023 4 z 5

Moc hezký příběh. Rychlá oddychovka, co se parádně čte. Jess i Blake mi byli moc sympatičtí, vtipné dialogy tomu dodávaly šmrnc. Hvězdu ubíram jen proto, že podobných oddychovek jsem přečetla už více a existují určitě zapamatovatelnější děje, které na člověka více zapůsobí.

10 nejprodávanějších eknih (únor)

05.03.2018

10 právě čtených knih podle uživatelů (únor)

15.02.2018

Žádnej člověk není ale ostrov sám pro sebe. Ty jsi ten typ, co se stará o svoji rodinu. O přátele. O spoluhráče. Kdo se ale stará o tebe? Takže tvrdíš, že muži jsou spíš poloostrovy? Tak ženský jsou pak rušný části centra měst. Plný jednosměrek a mraků aut. Člověk je z toho akorát zmatenej.

Kniha Hodnej kluk v seznamech

v Právě čtených8x