Cesta lebek přehled

Cesta lebek
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293890/cesta-lebek-dpE-293890.jpg 3 80 80

Warhammer - Gotrek a Felix série

Gotrek a Felix: neopěvovaní hrdinové císařství, nebo jen obyčejní zloději a zabijáci? Pravda leží jako obvykle někde uprostřed a záleží zcela na tom, koho se zeptáte… Gotrek a Felix dorazí do trpasličí pevnosti na Karak Kadrinu a zjistí, že je obležená jedním z největších vojsk Chaosu, armádou náčelníka Garmra. Když král Ungrim Železná pěst promluví o legendární ‚cestě lebek‘ a pokusu nenáviděného nepřítele otevřít bránu do říše Chaosu, Gotrek cítí, že ho očekává velký osud – i když možná ne takový, jaký by si sám zvolil. Zatímco králův vlastní syn vede vojsko Zabíječů, aby naplnilo prastaré proroctví, zdá se, že Garmr má vítězství na dosah ruky. Další z příběhů legendárních hrdinů Gotreka a Felixe ze světa Warhammer... celý text

Romány Fantasy
Vydáno: , Polaris

Road of Skulls , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta lebek. Přihlašte se a napište ho.

BigFous
25.03.2024 5 z 5

Po několika letech jsem se k sérii vrátil... Napřed jsem si přečetl znovu předchozí díly a tam dojem zůstal plus mínus stejný... S velkou obavou i kvůli hodnocení jsem se vrhl na Cestu lebek a jsem nadšenej. Vůbec nechápu tak nízké hodnocení. Lepší než jakákoliv kniha od Longa... Napřed jsem byl v šoku, že to není pokračování a chvilku jsem měl problém kam ten příběh zařadit. Ale celkově naprostá paráda. Souboje super, příběh paráda, nové postavy krásně vykreslené... Kousák s pamětníkem boží, ale úplně nejlepší byli charaktery válečníků Chaosu a nezaměřil se pouze na šampióna, ale i na jeho generály. Každý měl svůj příběh, komplexní postavy. Gotrek řezník,Felix znovu trochu jinak a líp.. spokojenost PS. Dawi Zharr konečně

Dawrin
08.08.2023 4 z 5

Moc nechapu zdejsi komentare. Styl psani bych rekl nejvice podobny Kingovi, Longova katastrofa nastesti skoncila, ten absolutne zmenil postavy, jejich vyjadrovani, z Gotreka udelal genia a z Felixe trotla, nehlede na to, ze z Felixe v knihach udelal uplakanyho teenagera namisto zkuseneho veterana. Felix v ceste lebek zabil vic nepratel nez za poslednich 5 knih :-D Nicmene. Samozrejme, vadi mi predevsim to, ze pise a meni jiz navstiveny a popsany Karak Kadrin. Pokud by se jednalo o jinou pevnost, byla by to vyborna povidka. Par veci nesedi,King byl, je a bude jen jeden, ale po tech otresnych protrpenych knihach od Longa to byl skoro balzam na mem temer 24 let trvajicim fanouskovstvi Gotreka a Felixe.

Set123
25.09.2022

Trpaslíci mi začali být protivní asi… pět knih zpátky. Jop, myslím že u Zabíječe orků mě definitivně omrzeli. Fakt se mi do knihy nechtělo a, nebudu lhát, také jsem ji spíše proletěl, než přečetl. Jedno mohu konstatovat. Jsou v ní trpaslíci. Více než jeden, toho jednoho jsem schopen tolerovat, ale toto… Nemohu si pomoci, kniha do příběhu nepřináší v zásadě nic nového. Nudil jsem se i u toho prolétávání. Zpětně mohu konstatovat, že jsem ji „přečetl“ jen proto, abych se mohl dostat k… No k Městu zatracených asi říct nemohu, to není můj cíl, tak alespoň k Hadí královně. Neříkám, u knihy jsem se klasicky vyvětral, po odborné literatuře to působilo jako drogový trip, ale opravdu, nechytlo mě to. A další trpaslíky, přátelé, další trpaslíky už asi nesnesu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cesta lebek v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x

meč a magie chaos magie chaos

Josh Reynolds
americká