Gotrek & Felix: Neopěvovaní hrdinové přehled

Gotrek & Felix: Neopěvovaní hrdinové
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499246/bmid_gotrek-a-felix-neopevovani-hrdinove-BQr-499246.jpg 3 25 25

Gotrek a Felix: neopěvovaní hrdinové Císařství, nebo jen obyčejní zloději a zabijáci? Pravda možná leží někde uprostřed a záleží zcela na tom, koho se zeptáte… U táborových ohňů a v krčmách se vypráví mnoho příběhů o hrdinských činech Gotreka a Felixe. Některé jsou pravdivé, některé přehnané a některé jsou prostě mýty a legendy. Tato sbírka obsahuje třináct dobrodružství proslulého zabijáka trolů a jeho lidského společníka, která je zavedou ze strašidelného hradu v Sylvánii na bojiště Císařství i do hor na kraji světa, kde přebývají temná stvoření. Sbírka v českém jazyce dosud nevydaných povídek Joshe Reynoldse, Williama Kinga, Nathana Longa a dalších ze světa Warhammeru.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Gotrek & Felix: Neopěvovaní hrdinové. Přihlašte se a napište ho.

BigFous
02.04.2024 3 z 5

Formát takhle krátkých povídek mi moc nesedí.. Nebyla tam vyloženě špatná povídka, ale pár úplně zbytečných ano... Za zmínku stojí hlavně Dcera rudé ruky od Kinga, Rudý sníh od Longa a ještě mě překvapivě bavil Oberwaldský rozparovač, který byl dost netypický pro tuto dvojici.. Kniha odcejpala, ale nenadchla

Andys02
06.09.2023 2 z 5

Kniha je plná velmi krátkých příběhů, který mi moc nedaly. Sotva mě příběh zaujal, tak skončil.

Miro.slav
30.10.2022 2 z 5

Krátke zhrnutie antológie:

King, Long, Ellinger a Reynolds prekvapili. Guymer si drží stále svoj štandard. Zvyšok autorov je viac-menej priemer.

Dlhšie zhrnutie antológie:

King a Long prekvapili svojimi nezáživnými a nudnými príbehmi, ktoré sú v rámci ságy o Gotrekovi a Felixovi úplne zbytočné! Reynolds prekvapil iným spôsobom. Všetky jeho tri príbehy boli skvelé. Ellinger svojou krátkou poviedkou tiež potešil.

Guymer napísal zase nezmyselnú zlátaninu, ktorá už je jeho štandardom. Gouldingov "Rozparovač" bol priemer, ktorému chýbalo iba lepšie vypointovanie. Wernerov Thanquol nemal s Gotrekom a Felixom nič spoločné, takže nechápem prečo je tento príbeh v tejto antológii.

Celkový výsledok: 40% (5 dobrých príbehov z 13)

Bouřlivá doba, Mysli na mě a další knižní novinky (32. týden)

07.08.2022

Kniha Gotrek & Felix: Neopěvovaní hrdinové v seznamech