Zrod Hordy přehled

Zrod Hordy https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32575/bmid_zrod-hordy-6cy-32575.jpg 4 393 393

World of WarCraft série

Orkské klany kdysi dávno žily v idylickém světě nazývaném Draenor v relativním míru se svými záhadnými sousedy – draenei. Velitelé Plamenné legie však měli s oběma nic netušícími rasami jiné plány. Démonický pán Kil´jaeden rozehrál temnou partii s cílem nejen vyhladit všechny draenei, ale zároveň s úmyslem spojit všechny orkské klany v jedinou nezastavitelnou sílu poháněnou nenávistí a touhou po zkáze.... celý text

Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Rise of the Horde , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zrod Hordy. Přihlašte se a napište ho.

postoran-CZ
17.03.2023 5 z 5

Tak jestli má Thrall pět hvězdiček, tak jeho tatík nemůže zůstat pozadu. A lup tam Durotanovi plnou. Paní Christie Golden ten Warcraft prostě psát umí.
Děj nás provede tím, co se stalo na Draenoru, původní zemi Orků a jak se dostali do Azerothu. Dějově je první knížkou v příběhu Wacraftu. Ale nesmutněte, že máte již něco přečteno. Já mám za sebou 3 knížky (Den Draka, Vládce klanů, Poslední Strážce) a určitě to nevadí. :) Ale jestli chcete brát Warcraft knížky chronologicky, tak tady začínáte. A pokud tady začínáte, tak Christie Golden vám ukáže, že se oplatí sehnat i další knihy a ponořit světa Warcraftu nejen skrze obrazovku počítače, ale i skrze knihy, kde se budete setkávat se "starými známými".

ArkAngel
17.02.2023 3 z 5

Přírodní a kmenový národ orků je jednoho dne sveden démony, kteří je poštvou proti mírumilovným a vyspělým draenei. Přírodní magie je nahrazena temnou, k moci se dostávají diktátoři a dříve rozumný národ se proměnil v krvelačné bestie, které se neštítí zabíjet nevinné ženy a děti. Zrod Hordy skvěle ukazuje rozklad společnosti, jež může způsobit jediný člověk se sladkými slovy o budoucnosti. Je to vlastně celé smutné a také nechutné, stejně tak onen vyvolaný konflikt s draenei, který by se dal vyřešit jednoduchým dialogem, kdyby tu nevládla arogance a orkové byli ochotni poslouchat.

NovotnyJan
13.09.2022

Tak tu máme další fantasy knížku ohledně World of Warcraft.Knížka se mi dost líbila a hodnocení knihy je dle mě přiměřené výkonu autora, který to napsal. Ted už k obsahu. Orkové žijí souladu s přírodou a udržují mír s rasou Dreanii, pak ale přijde Plamenná legie a vše jde opačným směrem. Moc se omlouvám za to, že jsem snad neprozradil budoucím čtenářům moc.A přeji všem příjemné čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zrod Hordy v seznamech

v Právě čtených8x