Yarminův syndrom přehled

Yarminův syndrom https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459276/bmid_yarminuv-syndrom-8gk-459276.jpg 4 94 94

Čtyřicet milionů lidí v baltimorské přetechnizované megapoli pomalu ztrácí kontakt s přirozeným světem a jeho standardním biotopem, který je nahrazován technologiemi. Bylo jasné, že takový překotný vývoj nemůže trvat donekonečna a že jednou bude dosaženo kritické hranice, která všechno skokově změní. Časové odhady této události se ovšem většinou pohybovaly někde mezi sto až pěti sty lety, což dávalo jakous takous záruku, že se toho naštěstí současní obyvatelé nedožijí. Nikoho ani ve snu nenapadlo, že vše může radikálně urychlit jedna z mnoha pozemských vesmírných expedic, v tomto případě na planetu Rapponea, která se vrátila zpátky na Zemi už někdy před sedmnácti lety. Něco tam ale tenkrát zanechala. A to se nyní nečekaně vrátilo.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Yarminův syndrom. Přihlašte se a napište ho.

hanzmb
28.03.2024 5 z 5

Už dlouho považuji autora za to nejlepší, co v u nás aktuálně v sci-fi máme. Hlavně díky stabilní kvalitě jeho knih. Kromě Necroboxu jsem přečetl jeho celou dospěláckou tvorbu. A hlavně věci z Baltimoru jsou pro mě srdeční záležitost. Trochu mě proto zarazil závěr knihy. Pokud tam bude vývoj pokračovat dle naznačených sentencí, brzy se s podzemím rozloučíme...

Marketplace
25.02.2024 5 z 5

Po přečtení jedné Hetešovy povídky sahám po této knize a už mám v plánu další. Bylo to zábavné, čtivé i trochu napínavé. Takové pohodové čtení.

myskakarel
10.12.2023 5 z 5

Další že zajimavych knih. Zajímavý nápad a překvapivě rozuzlení. Dávám pět z pěti.

10 nejprodávanějších eknih (prosinec)

30.01.2021

Knižní novinky (49. týden)

29.11.2020

Žádán o místo přistání na Zemi. Předpoklad za 90 hodin. Pošlete souřadnice.

Bůh se na nás vykašlal, alkohol ne.

Ty jsi neměla žádný ochranný oblek? Ve filmech ho mívají, když pracují s mimozemskými organismy.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Yarminův syndrom v seznamech

v dalších seznamech2x