Z notesu svatého Petra přehled

Z notesu svatého Petra https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32844/bmid_z-notesu-svateho-petra-mgu-32844.jpg 5 24 24

Svatý Petr, vrátný v nebi, mi půjčil svůj sešit, do kterého si věrně zapisuje všecko, co se mu stane. Přečtěte si to, ať víte, jaký je svatý Petr dobrý dědeček.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Z notesu svatého Petra. Přihlašte se a napište ho.

Michelle.Bee76
25.05.2022 5 z 5

Krásná knížka, kterou jsem četla několikrát. Vazba je už zničená, potrhaná, některé stránky vlepeny izolepou, ale stále ji schraňuji v domácí knihovně jako poklad.

Turlogh
08.09.2020 4 z 5

Veselé vyprávění pro děti z neobvyklého prostředí z nebe a pekla. Vypravěčem či pisatelem je samotný svatý Petr. Mimořádně vhodné pro dítka mezi 5. až 8. rokem,myslím, že se budou dobře bavit příhodami dětí nezbedníků v nebi. Doplněno navíc nádhernými ilustracemi velikého kreslíře Ondřeje Sekory. Vřele doporučuji k přečtení. Howgh.

Jitka_Roškotová
29.01.2017 5 z 5

Krásná knížka, kterou si pamatuji ze svého dětství a nyní jsem ji předčítala své dceři před spaním. Kouzelné příběhy jsou o ráji plném dětských uličníků, kteří zlobí a provádějí nejrůznější rošťárny. A to všechno proto, že svatý Petr je až takový dobrák, že do nebe pustí i čerta... Knížka je milá a rozverná. Přesto, že se příběhy odehrávají v nebi, není zde přehnaně výrazný náboženský podtext a nikomu se nic nevnucuje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Z notesu svatého Petra v seznamech

Jarmila Hašková