Za pohádkou kolem světa: Pohádky národů celého světa přehled

Za pohádkou kolem světa: Pohádky národů celého světa https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168973/za-pohadkou-kolem-sveta-168973.jpg 5 38 38

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Za pohádkou kolem světa: Pohádky národů celého světa. Přihlašte se a napište ho.

Kontryhelka
05.01.2022 5 z 5

Opravdu krásné pohádky ze všech koutů světa. Krásná kniha, kterou mám ve své knihovně od dětství jako svůj poklad. Je stará snad 60 let a mám jí od svojí mamky . Od mala jsem knihu milovala a ráda na ní vzpomínám. Nádherný svět fantazie, dobra, kouzel, ale i nepravosti, zlo a faleš. Ale vše se v dobré obrátí. Bylo krásné v každé pohádce z jiného koutu světa zjistit, kdo je jaký hrdina a jaké činy se od něho vůbec očekávají. Každý má svoje udatné bojovníky, princezny a jinou formu kouzel a dobra a zla. A ty nádherné kresby, ty celé knize dodávají ten pravý nefalšovaný nádherný rámec.

ava.s
12.07.2021 2 z 5

Z knihy tedy nadšená nejsem. Možná je to tím, že jsem ji četla až jako dospělá a nemám k ní žádný citový vztah z dětství. Některé pohádky mi přijdou vyloženě divné.
Je spousta lepších pohádkových knih pro děti.

Gaeberys
13.03.2019 3 z 5

Líbí se mi, že je to sbírka pohádek z celého světa. Ke knize mám krásný vztah od dětství, ačkoli těch opravdu poučných pohádek je tam málo. Za mě nejkrásnější je Cikánská pohádka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Za pohádkou kolem světa: Pohádky národů celého světa v seznamech

v dalších seznamech2x

pohádky