Zabil jsem Adolfa Hitlera přehled

Zabil jsem Adolfa Hitlera https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23580/bmid_zabil-jsem-adolfa-hitlera-1b1-23580.jpg 4 65 65

Nájemný zabiják za peníze zlikviduje kohokoli, kdo vám ublížil, kdo vám brání v kariéře, po kom potřebujete dědit… anebo kdo vám prostě leze na nervy. Najednou dostane podivnou zakázku: vrátit se ve stroji času do minulosti a zabít Adolfa Hitlera. Věc má ale ten háček, že energie stačí stroji na cestu tam a zpět – pak se bude padesát let dobíjet. Takže se nic nesmí zvrtnout… jenže se samozřejmě zvrtne všechno. Následuje honička v čase za Hitlerem, který se dostal do současnosti. Klasická časová smyčka… ale s několika velice netradičními prvky – a navíc podaná nečekaně lidsky a citlivě.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , BB art

J’ai tué Adolf Hitler , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zabil jsem Adolfa Hitlera. Přihlašte se a napište ho.

Lka
06.11.2022 2 z 5

Tak tento komiks mě neoslovil, ztrácela jsem se v postavách. Naštěstí to byla taková rychlovka.

JointlieKat94
26.02.2022 2 z 5

Co to sakra? :D pětiminutovka.. při vyřazování knihovny jsem na ní narazila. A dlouho tu teda nezůstane.. :)

lencin
02.09.2020 5 z 5

Komiks. Časová smyčka-stroj času funguje dobře,ale každý let vyčerpá jeho zdroje a stroj se musí 50 let dobíjet. Co když se plánovaný atentát nepovede?
Velmi úsporný,ale působivý malířský i vypravěčský styl.
(2008)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zabil jsem Adolfa Hitlera v seznamech

Adolf Hitler cestování časem komiksy nájemní vrazi stroj času zabijáci

Jason (p)
norská, 1965