Záblesk ve tmě přehled

Záblesk ve tmě
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497446/bmid_zablesk-ve-tme-11V-497446.jpg 4 184 184

Literární debut, který šokoval i ostřílené mistry napětí! Když bylo Chloe Davisové dvanáct, zmizelo v jejím rodném městečku šest dívek. Její otec byl zatčen a odsouzen coby sériový vrah. Nyní, o dvacet let později, má Chloe vlastní psychologickou praxi, snubní prsten a na minulost se snaží ze všech sil zapomenout. Jenže pak se ztratí jedna místní dívka a po ní další. A to děsivé léto jako by se náhle v plné síle vrátilo… Je Chloe jen paranoidní a vidí souvislosti, které ve skutečnosti neexistují, anebo je jí souzeno podruhé v životě strhnout masku vrahovi? Dechberoucí thriller pro fanoušky Gillian Flynnové nebo Pauly Hawkins!... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

A Flicker in the Dark , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záblesk ve tmě. Přihlašte se a napište ho.

boeink
24.03.2024 5 z 5

Hodně mi to připomínalo Za zamčenými dveřmi, knihu, kterou jsem shodou okolností četla nedávno, ale tato vznikla dříve, takže pokud někdo opisoval, byla to Freida. Shodných prvků tam bylo víc než dost.Tahle kniha byla ale podle mého názoru promyšlenější a propracovanější, postavy mnohem plastičtěji vykreslené, uvěřitelnější.
Moje teorie o vrahovi byla opět těsně vedle, ale hezky to celé do sebe zapadlo, takže jsem spokojená. Akorát happyend tedy na konci žádný není.

Katuska88
21.03.2024 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, i když po přečtení několika desítek thrillerů už začínají být děje ohrané a opakující se. To ale není chyba knihy jako spíš moje. Během první třetiny už jsem tušila, co za tím bude. I když několik zvratů, které mohou čtenáři zamotat hlavu, tam bylo také.
Celkově hodnotím kladně, kniha se čte dobře.

Keporkakyně
18.02.2024 2 z 5

Po přečtení knihy jsem si řekla, že si taky napíšu svůj vlastní thriller. Zdá se totiž, že k psaní už není potřeba žádný talent, natožpak originální a chytré nápady.

Most sebevrahů, Jelení vršek a další knižní novinky (47. týden)

20.11.2022

Vychází Jenom nestvůra, Jako stín a další knižní novinky (40. týden)

02.10.2022

Kniha Záblesk ve tmě v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech9x

sérioví vrazi tajemství thrillery pro ženy

2022  79%Záblesk ve tmě
2023  83%Vše temné a nebezpečné