Záhada sedmi ciferníků přehled

Záhada sedmi ciferníků https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60306/bmid_zahada-sedmi-ciferniku-lPU-60306.jpeg 4 325 325

Policista Battle série

Zámožní manželé Cooteovi mají rádi společnost mladých lidí, a tak jich pár pozvou těsně předtím, než jim vyprší nájemní smlouva na sídlo Chimneys. Jeden z nich, Gerry Wade, má velké problémy s ranním vstáváním. Kamarádi si na něj vymysleli malý žertík – nakoupili osm budíků a nastavili je v jeho pokoji na 6:30. Druhý den ráno očekávají jejich mohutné řičení, které ale na Gerryho nemělo pražádný vliv. V tu dobu už totiž byl mrtvý. A jeden budík chyběl…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Vesmír

The Seven Dials Mystery , 1929

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záhada sedmi ciferníků. Přihlašte se a napište ho.

m_martina
11.05.2024 5 z 5

Aspoň jednou za čas si ráda přečtu nějakou tu knihu ve slovenštině a tentokrát padla volba na královnu detektivek. Kromě toho musím upřímně napsat, že se mi vůbec nelíbila obálka českého vydání. Ale případ, ve kterém se řeší záhada sedmi ciferníků a také osmého budíku, který se někam záhadně ztratil, se mi opravdu moc dobře četl. Také Palička mi byla sympatická a konec knihy mne překvapil. Dávám tedy pět hvězd a doporučuji.

babystar
02.05.2024 5 z 5

Tak jsem se chtěla jen podívat, co je to za špionážní blbůstku a skončila jsem v jednu ráno na poslední stránce. Byla to blbůstka, ale milá blbůstka. Měla šmrnc, humor, nadsázku, trochu napětí i lásky. Připomínala mi prvorepublikové komedie s Oldřichem Novým. Opravdu jsem se pobavila. Paní Agatha je nejlepší (i ten typicky anglický boj proti bolševikům ji odpustím)!

zuzu8480
17.04.2024 5 z 5

V detektivkách mám vášeň asi po babičce, která je vždycky četla. A Agatha je prostě srdcová záležitost.

Vychází Kouzlo všité do šatů a další knižní novinky (45. týden)

04.11.2022

Kniha Záhada sedmi ciferníků v seznamech

v dalších seznamech4x