Záhadnější než věda přehled

Záhadnější než věda https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64446/zahadnejsi-nez-veda-64446.jpg 4 32 32

Toto pokračování pentalogie přináší dalších 48 vzrušujících a zajímavých příběhů, s převážně otevřeným koncem , nad jejichž řešením si vědci i laici dosud lámou hlavu.

Záhady
Vydáno: , Dialog

Stranger than Science , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záhadnější než věda. Přihlašte se a napište ho.

grizlinka
17.04.2021 3 z 5

Zvláštní čtení.... Nejsem člověk co musí mít vse podloženo vědecky a věřím že na světě se děje mnoho zvláštních příběhů které ani takové vysvětlení mít nemohou ale přesto u některých příběhů mi přišlo ze uz je to prilis ... Přesto příjemně čitelné příběhy, které přečtete během chvilky. A taky vás právě i ta nejistota zda se to opravdu stalo donutí se o příběhy zajímat i nad rámec knihy, to hodnotím velmi pozitivně

danny_21
19.03.2018 3 z 5

Další várka záhadných případů a událostí, která ale nemá až na čestné výjimky potřebnou šťávu i díky tomu, že většina příběhů je starých století a půl a navíc jsem nepochopil zařazení do záhad pro předskokana Marconiho, Stubblefielda, netradiční poslední vůle a slova umírajících. Nicméně opět se autor opírá o zdokumentované události tentokrát hlavně v případě Davida Langeho, Stillwella, Sidise a dalších. Nakonec ať si každý udělá obrázek sám, jedno je ale jisté, vše na tomto světě nelze racionálně vysvětlit - 50 %

Zikus
10.11.2016 5 z 5

Výborná knížka. Nenechte se zmást obalem knihy, který vyvolává dojem braku, protože ve skutečnosti je to hodně slušný a nejspíš i věrohodný čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Záhadnější než věda v seznamech

yetti záhady mimozemšťané obři

Frank Edwards