Záhada pavoučího domu přehled

Záhada pavoučího domu
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4762/mid_zahada-pavouciho-domu-eIh-4762.jpg 4 168 168

Záhady série

Prázdninová dobrodružství čtyř dětí ve starém opuštěném domě. První kniha slavné série „Záhad“ nás zavede na anglický venkov, kde parta nerozlučných přátel prozkoumává tajemný zpustlý dům, obrostlý břečťanem. Zprvu se zdá, že v domě se daří jen pavoukům, ale je opravdu opuštěný? Když se Barny rozhodne, že se o tom přesvědčí a v domě přespí, překvapí ho podivné zvuky. Jaké tajemství dům ukrývá? Kudy mizí potok do podzemí a komu patří ukrytá loďka? Sourozenci Roger s Dianou, jejich bratranec Pajda a kamarád Barny se rozhodnou záhadě přijít na kloub.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Rockingdown Mystery , 1949

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záhada pavoučího domu. Přihlašte se a napište ho.

janulka1310
26.03.2024 5 z 5

Je to legrace si přečíst knihu po 30ti letech znovu...tentokrát pro děti :) Kluky knížka bavila, protože každá kapitola končí zajímavě a napínavě a láká k dalšímu čtení. Určitě si půjčíme další díly.

Jessybelle
26.12.2021 5 z 5

Čteno se synem. Jako dítě jsem tuto sérii nečetla, nyní to beru jako oddechovku.
A jaké lepší hodnocení si mohu přát než synova slova: " Přečteme si další díl."

Šura
29.11.2021 4 z 5

Knihu jsem jako malá nečetla, ale jiné autorčiny série ano. Nyní jsem ji předčítala dcerám a bavila nás všechny (dokonce i manžela). Takže jdeme do dalšího dílu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Záhada pavoučího domu v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech5x