Zakázaný chtíč přehled

Zakázaný chtíč https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519518/zakazany-chtichC9Jkz-xCo-.jpg 4 34 34

Plán zněl jednoduše: Zahodit staré zvyky a vést normální slušný život. Práce učitele se zdála skvělou volbou. Kdo by čekal, že se mi do cesty připlete ONA? Viktorie, bláznivá středoškolačka, která svým koketováním ničí vše, co jsem si vysnil. Mé staré já nešlo umlčet. Naše láska nikdy neměla vzniknout, přinesla jen problémy. Ustojí náš nemorální vztah učitele a žačky nepřízeň osudu? Máme šanci na společnou budoucnost? Jmenuji se Dominik Nový a nejsem dobrý chlap. Nedržím slovo sám sobě, nechal jsem se pohltit nevhodným chtíčem a propadl touze.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zakázaný chtíč. Přihlašte se a napište ho.

dooky
25.09.2023 3 z 5

Lehké zklamání...Z divoké holčičky a ještě divočejšího týpka se až příliš rychle stal totálně zamilovaný pár s růžovými brýlemi a nepomohlo mi ani to kouzlo zakázaného ovoce, kvůli kterému jsem knihu nutně potřebovala přečíst. Už z toho důvodu bych čekala nějaký pomalejší rozjezd a ne, že to bude takový fofr. Z těch neuvěřitelně náhodných setkání na začátku jsem vyloženě protáčela oči. OK, stát se to může asi jednou, ale několikrát po sobě už je to do očí bijící. Z Nika se později stal uplakaný zamilovaný trouba, který jen jezdil nakupovat dárky a zároveň si nebyl schopen normálně promluvit. Ano i to je možné, jen se to tam opět opakovalo tolikrát, že už toho bylo moc. Co mě celkem bavilo byla napínavá linka, která se celou knihou táhne, ale bohužel jsem pachatele poznala až příliš brzy. Bylo by skvělé držet čtenáře trochu v napětí. Nicméně ať jen nekritizuji, tak musím uznat dobrou čtivost, stránky ubíhají před očima a byly pasáže, které mě vyloženě bavily. Hodnotím jako zlatý střed.

RogerinaRM
10.09.2023 5 z 5

Tato kniha se mi neskutečně líbila! Romance čtu jen občas, ale tuhle knihu, která rozhodně není pouhou romancí, jsem si zamilovala od první kapitoly. Nemohla jsem se odtrhnout od čtení a mám ráda oba hrdiny, i když Viki bych mnohdy propleskla. :D

sabina1890
09.09.2023 odpad!

Asi nikdy nepřijdu na chuť českým spisovatelkám (kromě M.K.Hardy - ta to umí ). Příběh je o středoškolském učiteli Dominikovi a jeho žačce Viktorii, která ho provokuje a koketuje sním a skonči spolu v posteli, dále jsem to nečetla, dostala jsem se do půlky knihy a nakonec odložila. Příběh žádný a plytký. Nesmyslné chování Viktorie bylo na facku . Jsem ráda, že jsem knihu měla pouze půjčenou z knihovny a neinvestovala do ní peníze.
Kniha je zklamání a dávám 1/5 aspoň za obálku

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zakázaný chtíč v seznamech

v Právě čtených1x