13 a 1/2 života Kapitána Modrého Medvěda přehled

13 a 1/2 života Kapitána Modrého Medvěda
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13192/bmid_13-a-1-2-zivota-kapitana-modreho-me-iC6-13192.jpg 5 103 103

Zamonie série

Neodolatelný Modrý medvěd unáší čtenáře do světa, kde se humor a fantazie dobrodružným způsobem vymkly kontrole: do Zamonie, v níž se inteligence stává nakažlivou chorobou a písečné bouře jsou hranaté; do země, ve které za každou idylou číhá smrtelné nebezpečí a kde jsou doma všechny ty bytosti, které jsme vyloučili z našeho každodenního života. Kapitán Modrý medvěd se setkává s trpasličími piráty, žvanivými vlnami, horskou svraštilkou Fredou a důlními trolly, prochází Zamonií od Temných hor přes sladkou poušť až do Atlantis...... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Die 13 1/2 Leben des Käpt’n Blaubär , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 13 a 1/2 života Kapitána Modrého Medvěda. Přihlašte se a napište ho.

vipera
23.01.2021 5 z 5

Tolik fantazie v jedné knize se hned tak nevidí! Až jsem si od těch ‘nesmyslů’ - míněno v dobrém - musela občas odpočinout a souběžně číst i něco trošku normálního. Senzační příběhy, krásně graficky zpracováno...tohle se tedy vážně povedlo.

Ishir
11.01.2021 5 z 5

Tento fantasy příběh byl fascinující. Nevěděla jsem co od knihy očekávat, ale jsem nadšená. Kniha je humorná a čtivá. Těším se na další díly. Doporučuji!!!

lilastorm
03.10.2019 5 z 5

Naprostý skvost, kterému se jen tak něco nevyrovná... Vtipná, napínavá knížka.Charisma a vtip kapitána Modrého medvěda jen tak někdo nemá;-D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 13 a 1/2 života Kapitána Modrého Medvěda v seznamech

v Právě čtených2x