Zasáhli mimozemšťané a katastrofy do vývoje lidstva? přehled

Zasáhli mimozemšťané a katastrofy do vývoje lidstva?
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21291/bmid_zasahli-mimozemstane-a-katastrofy-d-GEu-21291.jpg 3 20 20

Navštívily Zemi někdy v minulosti rozumné bytosti z jiných planet? Vypovídají o těchto návštěvách staré indiánské příběhy, sochy na Velikonočním ostrově, pyramidy či biblické příběhy? Existovala Atlantida, Lemurie a jiné civilizace? Není epos o Gilgamešovi první kosmonautickou reportáží? Tyto a desítky dalších otázek vzrušují čtenáře na celém světě. Odpovědět na tyto sugestivní otázky se snaží manželé Malinovi ve své knize.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zasáhli mimozemšťané a katastrofy do vývoje lidstva?. Přihlašte se a napište ho.

Gard
30.11.-0001 1 z 5

Knihu jsem začala číst s velkým nadšením, neboť všechny tyto nezodpovězené otázky mne fascinují. Musím však přiznat, že jsem jí byla zklamaná, protože se především snaží o rozumné vysvětlení všech záhad. Tedy nic pro mne. Já si nic rozumově vysvětlovat a zdůvodňovat nechci. Jeden bod ode mne získává za Henochův příběh, který jsem do přečtení této knihy neznala. Co k tomu dodat?Jedině snad: Zlatý Däniken! Aneb jak praví pan Einstein:
"Tajemno je to nejkrásnější,co můžeme zažít. Je to zdroj veškerého opravdového umění a vědy." Albert Einstein

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zasáhli mimozemšťané a katastrofy do vývoje lidstva? v seznamech

v Právě čtených1x

záhady mimozemšťané