Závity ulit přehled

Závity ulit https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377515/bmid_zavity-ulit-NZW-377515.png 4 255 255

Život píše svoje vlastní osudy a zaznamenává je do minulosti každého z nás, tak jako závity ulit, nedají se smazat nebo změnit, ačkoli bychom dali cokoli za to, kdybychom se jich mohli jednou pro vždy zbavit. A nakonec je musíme přijmout a začít psát nové, mnohdy povedenější, příběhy. Stejně jako Marta, jejíž život se právě zhroutil a teď je postavena před úplně nové výzvy a problémy. Jak se s nimi popere? Dokáže překonat stín, který poznamenal její osobní i pracovní život? Poetické vnímání reality se prolíná s rockovým stylem a hranice se stírají. Někdy se nám realita zdá být povrchní a klamavá… nebo se k ní stavíme s příliš velkými předsudky, a když prohlédneme, býváme příjemně překvapeni? Co čeká na Martu – najde sílu začít znovu a čelit svým životním kopancům? Pretty Woman z Holešovic se každopádně nikdy nevzdává!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Závity ulit. Přihlašte se a napište ho.

Knihomura
08.11.2023 4 z 5

Od začátku bylo téměř jasné jak to dopadne, přesto se velmi dobře četlo. Vtipně napsáno.

WaN635
18.10.2023 5 z 5

Někdy přečtu v knize cca 15 stran a vím, že pro mě bude hodně těžké knihu přečíst.
No a někdy se v tomto prvním dojmu spletu a kniha se přede mnou rozvine a já ji prostě neodložím, ani kdyby já nevím co :-) .
Opravdu pěkný příběh, který se čte úplně sám.
Příběh je ze života, jednoduchý, bez náhlých zvratů, hysterických výlevů a má hezký konec.

Zuzulinka
25.08.2023 5 z 5

Krásný a ještě krásněji napsaný příběh!! Četlo se to samo!!

Knižní novinky (18. června - 1. července)

18.06.2018

Kniha Závity ulit v seznamech