Šachmat přehled

Šachmat https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510342/bmid_sachmat-63db8eb055a59.jpg 4 207 207

Žhavá pokušení série

Pořádně žhavé zážitky čekají hned za rohem. Rory nemůže Connora vystát a platí to i naopak. Ti dva si jdou po krku už od školních let, jenže zlomyslným hnutím osudu má teď Rory toho sexy parchanta nejen za souseda, ale dokonce s ním musí sdílet práci svých snů. V jejich rodném městě tak bude hodně dusno. Když se k sobě tihle dva přiblíží, může to skončit i vězením. Vypadá to, že oba chodí po světě jenom proto, aby se donekonečna vzájemně mučili. Dokážou srovnat všechny svoje rozepře a pochopí, že je to k sobě osudově přitahuje?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

Checkmate , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šachmat. Přihlašte se a napište ho.

adela2230
05.04.2024 4 z 5

Kniha není špatná, je tam víc najivity než v ostatních dílech. Jako mě úplně nezklamala, ale predchozi dily byly lepší.

Rapeh
17.03.2024 2 z 5

Do tohoto dílu jsem se nemohla pořádně začíst. Nevím proč ale knihu jsem neustále odkládala.

georginaa
18.01.2024 4 z 5

Ze začátku jsem Connora úplně nenáviděla, mě udělat jednu z věcí co prováděl asi bych se neudržela jako Rory. Zjistila jsem, že mám připravené pěsti...jen do něj bouchnout. Za to Rory si držela chladnou hlavu a vše mu vracela i s úroky. No to muselo jednou přijít, aby ty dva se do sebe nezamilovali. Projevovalo se to již od školky, ale postupem času si to museli přiznat oba, že vlastně nikdo není pro ně dost dobrý, jen že patří k sobě právě oni dva. Connor vše dopředu si naplánoval, ale kdo poslední řekl šachmat byla právě Rory, takže přesně získala to, co chtěla. Jen jsem dost nechápala vsuvku bratranců, to si myslím bylo až přehnané a moc mě to neupoutalo, jinak pohodové čtení.

Letní příběh, Zásnubní prsten a další knižní novinky (12. týden)

19.03.2023

Kniha Šachmat v seznamech