Zlomené duše přehled

Zlomené duše https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389319/bmid_zlomene-duse-N4P-389319.jpg 4 399 399

Píše se rok 1950 a v tajuplné internátní škole plné odložených děvčat se zrodí přátelství čtyř dívek. Dokud jedna z nich záhadně nezmizí. O více než šedesát let později se snaží novinářka Fiona napsat reportáž o rekonstrukci školy a odhalit tajemství okolo dávné vraždy své sestry. Poté co je na stejném místě ve staré studni nalezena mrtvola, začíná Fiona s pomocí přítele-policisty rozkrývat temný příběh z minulosti… a zároveň současnosti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

The Broken Girls , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlomené duše. Přihlašte se a napište ho.

Petras_ka
12.05.2024 3 z 5

Zlomené duše ma sprvu veľmi zaujali. Máme tu dve dejové linky, z ktorých sa mi linka z minulosti páčila trošku viac. Sledovali sme osud 4 kamarátok na internátnej škole. Linka zo súčasnosti opisuje pátranie novinárky Fiony, ktorá sa usiluje objasniť prípad svojej sestry a popritom píše reportáž o tejto tajomnej škole. Zaujali ma najmä osudy dievčat a ich podivná škola. Potom to už šlo dole z kopca až som sa dostala k sentimentálnemu koncu. Čo je škoda, pretože inak by som dala knihe vyššie hodnotenie.

Mirrites
27.04.2024 4 z 5

Příběh trochu zdlouhavý, ale určitě zajímavý.

Vesper001
16.02.2024 5 z 5

Tak tohle jsem opravdu nečekala... Že mě žánrový mišmaš bude bavit a co víc, ve finále bude všechno dávat smysl. Autorka navíc velmi dobře vystihla, jak bývá člověk připoután k místu, kde se jeho blízkému stalo něco strašného. Vlastně mi všechny dějové linky připadaly spíš smutné než děsivé.

Listopadové knižní novinky (12. - 18.11.)

12.11.2018

Kniha Zlomené duše v seznamech