Zpěv Susannah přehled

Zpěv Susannah
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427346/bmid_zpev-susannah-6YT-427346.jpg 4 1100 1100

3. vydání Magická směs fantasy a hororu, vizionářská série Stephena Kinga, která se nepodobá ničemu, co jste kdy četli Šestý, předposlední díl knihy je jako přebírání nitek těsně předtím, než je autorovy prsty umným hmatem přeskupí do zcela nového tvaru. K nitkám je navázáno mnoho světů a příběhů, které se před našima očima propojují v jediný mnohotvárný celek. Jak už název naznačuje, kniha je věnována především osudům Susannah, té, která se dělí o svou mysl a tělo nejen s Dettou a Odettou, ale také s Miou. Zjistíme, jaké jsou důvody a cíle Miina počínání, zatímco zbytek ka-tet, Roland, Jake, Ochu, Don Callahan a Eddie, napínají všechny síly, aby Susannah zachránili a mohli pokračovat k cestě k Věži.... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Song of Susannah , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zpěv Susannah. Přihlašte se a napište ho.

toni-az
18.05.2024 3 z 5

Na můj vkus příliš dlouhé pasáže rozhovorů jednotlivých částí Sussanah. A ty rozhovory Rolanda s Kingem? WTF, tomu už fakt asi hráblo...

Jako konec fajn, ale doufám, že finále bude epičtější a ne jen plkárna, kde se každé téma omele aspoň 10x ze všech stran.

iam.sokol
07.03.2024 4 z 5

Po několika měsících jsem se vrátil zpátky k Temné věži. Předposlední díl může sice působit chaoticky, ale pokud člověk dává pozor, všechny dějové a časové linky do sebe krásně zapadají. Zpěv Susannah je tak krásnou předehrou k závěrečnému dílu, který tentokrát nebudu odkládat a vlítnu rovnou na něj.

Slezadav
04.03.2024 2 z 5

Jednoznačně nejslabší část série Temné Věže. 370 stránek, které děj vlastně příliš neposouvají a myslím, že by se daly scvrknout na nějakých 50 a zařadit na konec Vlků z Cally. Nejsem příliš fanoušek toho, že autor do příběhu zapsal sám sebe a použil se jako Deus ex machina. Jako autor na to má samozřejmě plné právo, ale mě to prostě bylo proti srsti a úplně to zabilo linku Rolanda a Eddieho. Linka Susannah/Mii mi přišla velmi roztahaná, zbytečná a místy až přehnaně filozofická. Kromě její poslední části s hororovým nádechem, která byla rozhodně nejlepší pasáží v knize. Kapitola Jaka a Callahana vedla vysloveně od nikud nikam, ale jsem trochu zvědavý, jak bude pokračovat. Nemám zdání proč poslední kapitola byly útržky z deníku autora. Má to zdůrazňovat proces, jakým TV vznikala ? Proč je součástí předposledního dílu? Nechápu. Každopádně doufám, že poslední díl se vrátí do kolejí, kudy jely Vlci z Cally. Nebýt deníkové části, asi bych dal 3 hvězdy, protože alespoň závěr byl skvělý, ale takto nemůžu víc, než 2.

Knižní novinky (25. týden)

15.06.2020

Knižní novinky (9. týden)

23.02.2020

Kniha Zpěv Susannah v seznamech