Zrada přehled

Zrada https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307327/bmid_zrada-1RI-307327.jpg 3 27 27

Když vás zasáhne zrada na nejcitlivějším místě a ještě od nejbližší osoby, přetrhne se i to nejpevnější – pokrevní – pouto. Emu a Lýdii rozdělila láska k jednomu muži. Jaký je Hubert doopravdy a kdo koho ve skutečnosti zradil? Dá se vůbec napravit minulost? Komu je možné ve světě plném intrik věřit? Pomůže rozlousknut tajemství dvou rodin záhadný deník? V příběhu Adriany Macháčové s detektivní zápletkou vášeň a pomsta takřka zničí každého, kdo se přestane dívat na svět čistýma očima a s nezkaženým srdcem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zrada. Přihlašte se a napište ho.

Zirvith
18.01.2021 4 z 5

Celkem dobře čtivá kniha, ale poněkud krátká. Navíc na to, kolik postav tam vystupuje... Některé situace nebo postavy mi připomínají v některých věcech i sebe a věci, které aktuálně řeším, takže jsem si oblíbila nejen knihu, ale i některé postavy, dost mi byla sympatická třeba Marie a ze sester mi je bližší Lýdie.

pavlusa025
23.10.2020 2 z 5

Tohle je druhá kniha od autorky, co jsem četla. Je to jednoduché čtení, oddechovka.

kika 13
13.09.2020 1 z 5

Za mě slabé.Stále jsem čekala kdy se děj rozjede.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zrada v seznamech

zrada